ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رجا به دنبال گردشگران خارجی

رجا به دنبال گردشگران خارجی

ایرنا/ مدیر کل سرمایه گذاری و امور بین الملل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه جذب گردشگران خارجی در دستور کار جدید راه آهن قرار دارد گفت: توریسم ریلی تنها در قاره اروپا فعال است و بعد از برخی کشورهای اروپایی، ایران در صنعت توریسم ریلی ورود پیدا کرده است.

عباس نظری با اشاره به ورود سومین قطار گردشگران خارجی به ایران در روز گذشته (پنجشنبه) افزود: یکی از نکات حائز اهمیت در سفر گردشگران خارجی به ایران این است که صنعت توریسم وارد بخش ریلی شده و تردد گردشگران خارجی از طریق قطار در ایران بسیار برای ما ارزشمند است.

وی با بیان اینکه صنعت توریسم ریلی حتی در کشورهای مشترک المنافع (CIS) نیز وجود ندارد، اظهار داشت: بعد از اروپا، کشور ایران در صنعت توریسم ریلی ورود پیدا کرد و رضایت گردشگران خارجی در دوره های گذشته سبب شده سفر گردشگران به ایران مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل سرمایه گذاری و امور بین الملل شرکت راه آهن افزود: توسعه توریسم ریلی و جذب گردشگر در دستور کار شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و در این زمینه مدیرعامل شرکت راه آهن موضوع ارائه تخفیف را مطرح کرد تا در آینده شاهد رونق حضور گردشگران خارجی به کشور باشیم تا بتوانند از جاذبه های گردشگری ایران بازدید کنند.

نظری با اشاره به ورود دو قطار گردشگری به ایران طی سال گذشته، یادآورشد: نتیجه نظر سنجی از گردشگران خارجی، رضایت کامل آنان از میهمان نوازی ایرانیان و بازدید از جاذبه های تفریحی و گردشگری ایران بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده