ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حق الامتیاز دولت از خدمات مخابراتی در کشور تعیین شد

حق الامتیاز دولت از خدمات مخابراتی در کشور تعیین شد

مهر/ هیئت وزیران، حق الامتیازهای مربوط به ارتقاء پروانه فعالیت اپراتورهای تلفن همراه و پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) را تعیین کرد.

هیئت وزیران، حق الامتیازهای مربوط به ارتقاء پروانه فعالیت اپراتورهای تلفن همراه، پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP)، پروانه ارایه خدمات انتقال داده‌ها از طریق ارتباطات ماهواره‌ای، پروانه ارایه خدمات پستی، پروانه ارایه خدمات مرکز تماس (Contact Center) را تعیین کرد.

متن مصوبه هیئت وزیران که توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد، به شرح زیر است:

حق الامتیازهای مربوط به ارتقاء پروانه فعالیت اپراتورهای تلفن همراه، پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP)، پروانه ارایه خدمات انتقال داده‌ها از طریق ارتباطات ماهواره‌ای، پروانه ارایه خدمات پستی، پروانه ارایه خدمات مرکز تماس (Contact Center) به شرح زیر تعیین می‌شود:

۱- حق الامتیاز ارتقاء پروانه فعالیت اپراتورهای تلفن همراه به میزان سه هزار میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۳) ریال.

۲- حق الامتیاز پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) به میزان دویست میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۲۰۰) ریال.

۳- حق الامتیاز پروانه ارایه خدمات انتقال داده ها از طریق ارتباطات ماهواره ای به میزان پانزده میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۱۵) ریال.

۴- حق الامتیاز پروانه ارایه خدمات پستی به میزان پنجاه میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۵۰) ریال.

۵- حق الامتیاز پروانه ارایه خدمات مرکز تماس (Contact Center) در شهرهای بزرگ به میزان دو میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۲) ریال، در مراکز استان ها به میزان پانصد میلیون (۰۰۰ر۰۰۰ر۵۰۰) ریال و در سایر شهرها به میزان دویست میلیون (۰۰۰ر۰۰۰ر۲۰۰) ریال.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده