ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران: دولت برای شکل گیری خانه احزاب کمک کند

دبیرکل حزب اراده ملت ایران: دولت برای شکل گیری خانه احزاب کمک کند

ایرنا/ دبیرکل حزب اراده ملت ایران (حاما) گفت: دولت برای شکل گیری خانه احزاب کمک کند تا احزاب با توان بیشتری به فعالیت خود در عرصه سیاسی ادامه دهند.

احمد حکیمی پور شامگاه پنجشنبه در جمع اعضای حزب اراده ملت ایران در زنجان افزود: توسعه همه جانبه کشور در سایه رشد سیاسی امکان پذیر و رشد سیاسی فقط با فعالیت گسترده احزاب محقق می شود.
وی ادامه داد: ما به عنوان حزبی که در چارچوب قانون در کشور فعالیت می کند، خواهان مشارکت در تعیین سرنوشت مردم در عرصه های پیش رو بویژه فضای انتخابات هستیم.
حکیمی پور اظهار کرد: برای حاما اولویت نخست تامین و تحقق منافع ملی و در گام بعد موفقیت برنامه اصلاح طلبان و دولت تدبیر و امید و در نهایت تامین منافع حزبی قرار دارد.
دبیرکل حاما گفت: این حزب به دنبال تامین منافع حزبی و شخصی نیست؛ امروز این حزب تشخیص داده است که اصلاح طلبان می توانند منافع مردم را تامین کنند و از این رو حاما نیز به حمایت از برنامه اصلاح طلبان می پردازد.
وی افزود: زمانی که افراد و نمایندگان از سوی احزاب معرفی شوند، احزاب در برابر مردم پاسخ گو خواهند بود ولی تا زمانی که در انتخابات صاحبان ثروت و قدرت وارد می شوند، فعالیت حزبی معنایی نمی تواند داشته باشد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اسفند ماه امسال برگزار می شود.
دبیرکل حزب اراده ملت ایران همچنین با بیان اینکه حاما در انتخابات پیش رو، به دنبال تامین منافع ملی و تحقق اهداف کشور است؛ گفت: حاما از گزینه پیشنهادی اصلاح طلبان حمایت می کند، درصورتی که گزینه پیشنهادی اصلاح طلبان مورد تایید نباشد، فرد مورد نظر خود را معرفی خواهد کرد.
حکیمی پور اظهار کرد: به حتم اصلاح طلبان همچون انتخابات دوره های قبل، ائتلاف و لیست مشترکی برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی معرفی می کنند.
دبیرکل حاما گفت: حزب اراده ملت ایران از هر نامزدی که در خط اعتدال باشد و بتواند منافع ملی را تامین کند، حمایت می کند، اگر این شخص دربین اصولگرایان باشد و توانایی تامین منافع ملی را داشته باشد، به حتم حاما از وی نیز حمایت خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X