ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس اداره عملیات فرابورس: شرایط بازار تعیین کننده عرضه‌های اولیه است

رئیس اداره عملیات فرابورس: شرایط بازار تعیین کننده عرضه‌های اولیه است

باشگاه خبرنگاران/ محسنی گفت: برگزاری جلسات معارفه شرکت‌ها و فرآیند تکمیل اطلاعات آنها از طریق سایت کدال همگی تنها در راستای آماده سازی شرکت‌ها برای عرضه اولیه است و به معنای اعلام فرابورس بر مبنای عرضه اولیه نیست.

بهنام محسنی، رئیس اداره عملیات بازار فرابورس ایران در خصوص روند عرضه های اولیه در فرابورس اظهار داشت: برگزاری جلسات معارفه شرکت ها و فرآیند تکمیل اطلاعات آنها از طریق سایت کدال همگی تنها در راستای آماده سازی شرکت ها برای عرضه اولیه است و به معنای اعلام فرابورس بر مبنای عرضه اولیه نیست.

وی در این خصوص ادامه داد: این جلسات معارفه، به معنا و مفهوم عرضه نیست و زمان عرضه تنها وقتی است که آگهی عرضه اولیه از طریق سایت فرابورس منتشر شود که با توجه به شرایط بازار در خصوص آن تعیین می شود.

محسنی در این خصوص تأکید کرد: متناسب با شرایط بازار عرضه ها صورت می گیرد و در صورت آماده نبودن بازار، عرضه ها حتی در صورت آمادگی کامل شرکت ها صورت نمی پذیرند.

محسنی افزود: تنها انتشار گواهی عرضه از طریق فرابورس دال بر عرضه اولیه خواهد بود و در صورتی که فرابورس هیچ گونه گواهی در این خصوص منتشر نکند، عرضه اولیه ای در جریان نخواهد بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده