ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رییس اتحادیه صادر کنندگان فرآورده‌های نفت: مدیریت جزیره‌ای عامل کندی اقتصاد کشور است

 رییس اتحادیه صادر کنندگان فرآورده‌های نفت: مدیریت جزیره‌ای عامل کندی اقتصاد کشور است

باشگاه خبرنگاران/ رییس اتحادیه صادر کنندگان فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه در سالهای گذشته مدیریت جزیره‌ باعث کندی اقتصاد کشور در کشور شده است گفت: هم اکنون بدنه اصلی اقتصاد کشور را بخش خصوصی تشکیل می دهد برای تحقق شعار سال بایستی همدلی متقابل بین دولت و مجلس شکل بگیرد.

حسن خسروجردی در خصوص شعار امسال با عنوان همدلی و همزبانی دولت و ملت اظهار داشت: نام گذاری سال به این عنوان از سوی مقام معظم رهبری مناسب بوده به طوری که در سالهای گذشته مدیریت جزیره‌ای در خود دولت حاکم بوده بنابراین همدلی بین دولت و مجلس یک ضرورت است در گذشته این موضوع در بخش اقتصادی متاسفانه ضعیف بوده است.

وی تصریح کرد: در سالهای گذشته دولت با بخش خصوصی علی‌رغم شعار جهاد اقتصادی ترس و بیگانگی داشت به طوری که بخش خصوصی را قبول نداشت و اجازه نمی‌داد سرمایه‌گذاری در این بخش به درستی ورود پیدا کند. این امر سبب می شد که سرمایه گذار بخش خصوصی رغبتی برای سرمایه‌گذاری در داخل کشور نداشته باشد.

رییس اتحادیه صادر کنندگان فرآورده‌های نفتی تاکید کرد: شاید با نامگذاری سال با نام همدلی و همزبانی دولت و ملت بتوانیم از سو تفاهمات و موضوعات حاشیه‌ای در کشور جلوگیری کنیم و بتوانیم به رشد و توسعه اقتصادی کشور کمک کنیم.

وی افزود: بخش زیادی از اقتصاد کشور هم اکنون در اختیار بخش خصوصی است برای تحقق شعار سال بایستی به بخش خصوصی توجه ویژه‌ای صورت گیرد تا فاصله بین دولت و مجلس برداشته شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده