ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تحصن زنان بحرینی در حمایت از زندانیان سیاسی

تحصن زنان بحرینی در حمایت از زندانیان سیاسی

العالم/ زنان بحرینی برای اعلام همبستگی با زندانیان سیاسی در منطقه سنابس تحصن کردند.

شرکت کنندگان در این تحصن که توسط ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه ترتیب داده شده بود، مخالفت خود را با صدور احکام ظالمانه اعدام برای مردم انقلابی بحرین اعلام، و بر ادامه همبستگی با زندانیان سیاسی و درخواست برای آزادی همه زندانیان سیاسی تأکید کردند.
زنان با در دست داشتن عکس فرزندان زندانی و محکوم به اعدام خود از مقامات بحرینی خواستند تا به این احکام ظالمانه پایان داده و همه زندانیان سیاسی را آزاد کنند .
در این تحصن خانواده زندانیانی مانند سامی المشیمع ، عباس السمیع و علی السنکیس با ایراد سخنرانی بر مخالفت خود با صدور احکام اعدام در حق فرزندانشان تاکید کرده، و خواهان تعیین تکلیف آنان شدند.
سخنرانان این مراسم با خانواده های زندانیان محکوم به اعدام اعلام همبستگی کردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده