ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چرا وزیر‌ورزش می خواهد رئیس حراست در مذاکرات دربسته با کی‌روش حاضر باشد؟

چرا وزیر‌ورزش می خواهد رئیس حراست در مذاکرات دربسته با کی‌روش حاضر باشد؟

خبرآنلاین/ آمدن رضا حسنی خو به دور نهایی مذاکرات کارلوس کروش و فدراسیون فوتبال اگرچه یک نوع دخالت آشکار دولتی در تصمیم سازی های فدراسیون فوتبال است اما زا سوی بسیاری از اهالی فوتبال ، گامی مثبت قلمداد می شود.آوردن رضا حسنی خو به مذاکرات کارلوس کروش و کفاشیان ، جدیدترین تصمیم اجرای از سوی محمود گودرزی ،وزیری است که خیلی دل خوشی از رفتارهای کارلوس کروش پرتغالی ندارد. گودرزی تقریبا از فردین ماه 1393 دیگر تمایلی به کارلوس کروش نداشت. درست از زمانی که دعوا بر سر لباس های تیم ملی بالا گرفت. او حتی در جلسه با ملی پوشان قبل از جام ملتهای آسیا اگرچه ی میلیارد تومان به تیم ملی تزریق کرد اما همان جا هم تندترین انتقادات را از بعضی رفتارهای سرمربی تیم ملی داشت. این قدر تند که کارلوس کروش بلافاصله بعد از حرف های دو نفره شان گفت:«بعید است با این شرایط بتوان ادامه داد.» اگرچه حاضرین در آن جلسه مواضع وزیر در آن دقایق را بهترین واکنشش نسبت به فوتبال در دو سال دوران کاری اش می دانند.
گودرزی که در جلسه معاونین وزارت ورزش و چند دید و بازدید نوروزی با اهالی ورزش ، باری دیگر انتقادهایش را از نوع رفتار کارلوس کروش بروز داده اما نمی خواهد او برود. آنها تنها خواهان کنترل کارلوس کروش و حرکت او در مسیر چارچوب های شان هستند. چیزی که تا به امروز موفق به انجامش نشدند. جلسه اسدی با کروش می توانست در صورت توافق ، بازی برد- برد برای دو طرف باشد اما با حذف او از جلسات مشترک و تشنج در آن نشست ، حالا وزیر نیاز به یک امین دیگر در نشست ها دارد. برایاینکه بداند چه اتفاقی پشت پرده این جلسات می افتد. وقتی حتی اسدی که دبیرکل فدراسیون است به گفته های رئیسش خیلی اعتماد ندارد و در یکی از معدود مصاحبه هایش درباره فوتبال ملی گفته است:«ما که در جلسه نبودیم تا بدانیم آنچه می گویند چقدر درست است و تا زمانی که کارلوس قراردادش را فسخ نکرده ، نمی توان گفت او می رود .» نباید از وزیر که رسما نزدیک به یک سال است با کفاشیان قهز کزده ، انتظار داشت به محتوای جلسات اطمینان داشته باشد.
اگرچه شخصیت ویژه حسنی خو و نوع تعاملی مدیریت او می تواند فضای مذاکرات را مثبت کند اما برای وزارت ورزشی که آشکارا می گوید کمکی در هزینه ها به فدراسیون فوتبال نمی کند ، حضور نماینده ویژه در مذاکرات هم می تواند با واکنش کفاشیان روبرو شود.پیش از این هم روسای قبلی ورزش در شرایط دشوار برای فوتبال نمایندگان ویژه گذاشته اند. سعیدلو در تقابل با کفاشیان برای انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا از آیت اللهی رئیس وقت فدراسیون شنا کمک گرفت. پیش از او هم علی آبادی برای مذاکرات کمیته انتقالی میان کیومرث هاشمی و صفایی فراهانی وقتی احساس کرد از ریز اخبار اطلاعی ندارد ، از محمد آخوندی مدیرکل روابط عمومی خود استفاده کرد.شخص کفاشیان هم قبلترو در زمان بحث استفاده از هاشمیان و خداداد عزیزی ، همین نقش را برای مهرعلیزاده در مذاکرات برانکو با دادکان داشته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده