ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

به خانمتان چی کادو می دهید؟

به خانمتان چی کادو می دهید؟

مهرخانه/ نویسنده وبلاگ مسیر نوشت:
اگر زنی هستم که بیستمین روز زن را تجربه می کند، به شما خواهم گفت هیچ هدیه ای برای یک زن ارزشمندتر از "اعتماد" نیست!

با اطمینان به شما می گویم ماندگارترین هدیه ای که به زنِ زندگی خود خواهید داد، صداقت و اطمینان است! حتا اگر ترش رو و بدزبان هستید، حتا اگر دست بزن دارید، حتا اگر با یک من عسل خورده نشوید، اعتماد زن را از خود سلب نکنید! به زن خود دروغ نگویید؛ پنهان کاری نکنید!

اگر دلتان پیش دیگری مشغول است مرد باشید و پای دردسرش بایستید؛ خودتان به او بگویید که دیگری ای یافته اید! مرد باشید لطفا!

اگر زنی هستم که بیستمین روز میلاد را تجربه می کند به شما خواهم گفت هیچ هدیه ای ارزشمندتر از اعتماد نیست! با اطمینان می گویم ماندگارترین هدیه ی مردِ شما صداقتش است، حتا اگر هیچ هدیه ای برای شما نخرد!

قدرِ این هدیه ی مردتان را بدانید!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده