ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعتراض زنان لبنانی به حمله عربستان سعودی به یمن

اعتراض زنان لبنانی به حمله عربستان سعودی به یمن

واحد مرکزی خبر/ جمعی از زنان لبنانی با تجمع مقابل دفتر سازمان ملل متحد در بیروت تجاوز عربستان سعودی به یمن را محکوم کردند .
گروه های مختلف زنان لبنانی مقابل دفتر سازمان ملل متحد خواستار توقف حملات هواپیماهای عربستان سعودی به مردم یمن شدند.
نماینده های گروهای زنان لبنانی با سخنرانی در این تجمع ضمن محکوم کردن سکوت سازمان های مدافع حقوق بشر در قبال تجاوز سعودیها به یمن از سازمان های بین المللی خواستند برای کمک به مردم فقیر و مظلوم یمن اقدام عملی و سریع انجام دهند.
یکی از زنان لبنانی گفت : ای حکام عرب ، این است هویت و شجاعت شما که زنان وکودکان را می کشید و اماکن عمومی و مدرسه ها را تخریب می کنید و حتی به مراکز پناهند گان حمله می کنید .
وی افزود : دشمن حقیقی ما اسرائیل است و باید شجاعت و شهامت خود را علیه اسرائیل بکار بگیرید.
یکی دیگر از زنان حاضر دراین تجمع گفت : چرا سازمان ملل متحد در مقابل تجاوز هواپیماهای عربستان سعودی به اماکن عمومی یمن وکشتار زنان وکودکان یمنی سکوت کرده است.
وی افزود : من به مردان مقاوم و شجاع مقاومت تبریک می گویم که موجب پیروزی و سربلندی برای امت عربی شده اند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X