ایران آذربایجان را هم در هم کوبید پیروزی مقتدرانه مقابل اوکراین +فیلم

به گزارش مشرق، در ادامه رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی که با حضور 8 تیم برتر جهان از صبح امروز (پنج‌شنبه، 30 اردیبهشت ماه) در  سالن شهید دستغیب شهر شیراز آغاز شده و در حال برگزاری است، تیم ملی کشورمان در دومین دیدارش نیز با نتیجه 7 بر یک مقابل آذربایجان به پیروزی رسید.

ایران در اولین مسابقه در صبح امروز نیز 8 بر صفر اوکراین را شکست داده بود تا با این پیروزی حضورش در مرحله بعد را قطعی کند.

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان فردا در دیدار سرگروهی به مصاف ترکیه خواهد رفت که در صورت پیروزی به عنوان تیم اول گروه دوم راهی دیدار نهایی خواهد شد و باید با تیم اول گروه مقابل برای کسب عنوان قهرمانی در فینال مبارزه کند.

نتایج مسابقات انفرادی این دیدار به شرح زیر است:

59 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده - ساکت گولیف (3 بر یک)

66 کیلوگرم: امید نوروزی، برنده - آزاد علی اف (8 بر صفر)

71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد، برنده - روحین میکائیل اف (4 بر صفر)

75 کیلوگرم: پیام بویری، برنده - شامیستان گولوزاده (8 بر صفر)

80 کیلوگرم: یوسف قادریان، برنده - امین احمداف (5 بر صفر)

85 کیلوگرم: حسین نوری - اسلام عباس اف برنده (4 بر 6)

98 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده - تورمان ایوب اف(8 بر صفر)

130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده، برنده - اویان نظربانی(3 بر 2)

حواشی:

* از نکات جالب توجه این مسابقه می توان به غیبت جمشید خیرآبادی، سرمربی ایرانی تیم آذربایجان اشاره کرد. خیرآبادی که سال گذشته تیمش را برای نخستین بار به عنوان قهرمانی این مسابقات در ایران رسانده بود ترجیح داده است که امسال شاگردانش را همراهی نکند.

* سالن مسابقات مملو از تماشاگر است و تمام صندلی ها پر شده است. حتی تعدادی از تماشاگران نیز به صورت ایستاده مسابقات را نظاره گر هستند.

* بلیت مسابقات نوبت عصر نیز مانند نوبت صبح به قیمت 15 هزار تومان به فروش رسید. یعنی هر روز تماشای رقابت ها 30 هزار تومان برای علاقمندان به کشتی در شیراز آب خورده است. بلیت مسابقات فردا نیز به همین ترتیب فروخته خواهد شد. یعنی هر دیدار ایران 15 هزار تومان. شاید دلیل برگزاری مسابقه سوم تیم ایران در صبح فردا همین درآمدزایی بوده است.

* نتایج دور اول این رقابت‌ها نیز که صبح امروز برگزار شد به شرح زیر است:

گروه A:

روسیه 7 - بلاروس یک

قزاقستان 5 - آلمان 3

گروه B:

ترکیه 5 - آذربایجان 3

ایران 8 - اوکراین صفر

نتایج دور دور دوم:

گروه A:

روسیه - آلمان (در حال برگزاری)

قزاقستان - بلاروس  (در حال برگزاری)

گروه B:

ایران 7 - آذربایجان یک

ترکیه - اوکراین (در حال برگزاری)

مسابقات دور سوم:

گروه A:

روسیه - قزاقستان

گروه B:

آذربایجان - اوکراین

سایر مسابقات جمعه 31  اردیبهشت ماه به شرح زیر برگزار می شود:

ساعت 10:15 تا 11:45 (ادامه مسابقات دور سوم):

گروه A:

بلاروس - آلمان

گروه B:

ایران - ترکیه

ساعت 11:45 تا 12:45: مسابقه برای کسب مقام هفتم

ساعت 12:45 تا 13:45: مسابقه برای کسب مقام پنجم

ساعت 16 تا 17:15: مسابقه رده‌بندی

ساعت 17:15 تا 17:45: مسابقات فینال

صبح امروز (پنجشنبه) شاگردان محمد بنا با شکست مقتدرانه اوکراین صدرنشین گروه B شدند. تیم کشورمان دو دیدار دیگر با آذربایجان و ترکیه دارد. (خلاصه دیدارهای تیم ملی ایران و اوکراین)

این مسابقات در سالن شهید دستغیب برگزار می‌شود و تماشاگران زیادی نیز از نزدیک نظاره‌گر رقابت‌ها هستند. سالن مسابقات جایی برای ورود تماشاگران ندارد و بسیاری از تماشاگران نیز در بیرون از سالن هستند.

ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل اوکراین صدرنشین شد

نتایج مسابقات انفرادی به شرح زیر است: ایران 8 - اوکراین صفر

59 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده - یوگنی میاگکی (7 بر صفر)

66 کیلوگرم: مهدی زیدوند، برنده - آرتور پولیتایف (8 بر صفر)

71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد، برنده - الکساندر لیتوینوف (8 بر صفر)

75 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده - یوگنی پیشکوف (9 بر صفر)

80 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده - یاروچسلاو فیلچاکوف (یک بر یک)

85 کیلوگرم: حبیب اله اخلاقی، برنده - الکساندر شیشمان (6 بر صفر)

98 کیلوگرم: قاسم رضایی، برنده - زلیم خان ژیگاسوف (9 بر یک)

130 کیلوگرم: بشیر باباجان‌زاده، برنده - ایهور دیدیک (4 بر صفر)

نتایج دور اول این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A:

روسیه 7 - بلاروس یک

آلمان - قزاقستان

گروه B:

آذربایجان 3 - ترکیه 5

ایران 8 - اوکراین صفر

برنامه مسابقات دور دوم:

پنجشنبه از ساعت 17 تا 21

گروه A:

روسیه - آلمان

بلاروس - قزاقستان

گروه B:

آذربایجان - ایران

ترکیه - اوکراین

برنامه مسابقات دور سوم:

گروه A:

روسیه - قزاقستان

گروه B:

آذربایجان - اوکراین

جمعه 31 اردیبهشت ماه:

ساعت 10:15 تا 11:45

ادامه مسابقات دور سوم:

گروه A:

بلاروس - آلمان

گروه B:

ایران - ترکیه

ساعت 11:45 تا 12:45: مسابقه برای کسب مقام هفتم

ساعت 12:45 تا 13:45: مسابقه برای کسب مقام پنجم

ساعت 16 تا 17:15: مسابقه رده‌بندی

ساعت 17:15 تا 17:45: مسابقات فینال

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران آذربایجان را هم در هم کوبید پیروزی مقتدرانه مقابل اوکراین +فیلم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات