ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کدام دستور کفاشیان اردوی تیم‌ملی را به هم ریخت؟

کدام دستور کفاشیان اردوی تیم‌ملی را به هم ریخت؟

خبرآنلاین/ در آخرین روز اردوی ایران در سوئد اتفاقی افتاد که باعث دلخوری شدید اغلب بازیکنان بود. در واقع آن اتفاق باعث شد تا ملی‌پوش‌ها دوباره ماجرای البسه بی‌کیفیت تیم‌ملی را پیش بکشند و به انتقاد از کفاشیان، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال بپردازند.
داستان از این قرار است که پیش از آخرین شام تیم‌ملی در سوئد، علی کفاشیان با چند مسئول تیم‌ملی تماس می‌گیرد و به آنها می‌گوید: «وضع مالی خراب است. گرمکن‌ها و لباس‌های تمرینی بچه‌های تیم‌ملی را جمع کنید و به آقای ابراهیمی تدارکاتچی تیم‌ملی بدهید تا بشوید و برای اردوی بعدی کنار بگذارد.» دو مسئول تیم‌ملی هم پیش از صرف شام، می‌گویند رئیس فدراسیون فوتبال تماس گرفته و گفته باید لباس‌ها را هنگام خروج از هتل، به آقای ابراهیمی بدهید تا آنها را برای اردوی بعدی آماده کند. این دستور به مذاق بازیکنان خوش نمی‌‌آید و همه اعتراض می‌کنند. در این بین یکی از بازیکنان می‌گوید:«این لباس‌ها مگر چقدر قیمت دارد که این رفتارها را می‌کنند؟
حالا خوب است لباس‌ها قلابی است و در منیریه دوخته‌اند. هرکس دوست دارد لباس‌ها را با خودش ببرد.» بدین ترتیب هیچ‌یک از بازیکنان تیم‌ملی به این دستور توجهی نمی‌کنند و لباس‌ها را با خود می‌برند. مسئولان تیم‌ملی از جمله طباطبایی مدیر مالی فدراسیون که حامل این پیغام بودند، سریعاً به کفاشیان اطلاع دادند که بازیکنان به چنین دستوری عمل نکرده‌اند. در لحظاتی که آنها پیغام رئیس را به بازیکنان می‌دادند کارلوس کروش در رستوران هتل حضور نداشت اما پس از آن بازیکنان این مسئله را با او در میان گذاشتند که کروش برآشفت و حتی با عصبانیت گفت: «این چه وضعی است؟ اصلاً چرا به بازیکنان چنین حرفی را می‌زنید؟!به جای اینکه به بازیکنان پاداش بدهید و از آنها تشکر کنید، چنین رفتاری می‌کنید؟» البته این اتفاقی جدید در تیم‌ملی نیست. تا همین چند وقت پیش، پس از بازی‌های تیم‌ملی سبدی بزرگ در وسط رختکن تیم‌ملی می‌گذاشتند تا بازیکنان لباس‌های خود را داخل این سبدها بریزند و برای بازی بعدی، دوباره همان‌ها را بپوشند. در واقع بازیکنان اجازه نداشتند حتی پیراهن خود را با بازیکنان حریف عوض کنند یا به طرفداری بدهند. کفاشیان در اردوی سوئد کمی تخفیف قائل شد و به بازیکنان اجازه داد پیراهن بازی‌ها را برای خود بردارند ولی لباس تمرینی و گرمکن‌ها را برگردانند ولی بازیکنان به این دستور توجهی نکردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده