روانشناسی علائمی که نشان میدهد شما موفقید و خودتان خبر ندارید!

روانشناسی/ علائمی که نشان میدهد شما موفقید و خودتان خبر ندارید!

گردالی/ ۱ . شما توسط حقوقتان کنترل نمی شوید.
اگر شما از آن دسته آدمایی هستید که روزانه خرج میکنید و نگران این نیستید که پولتان تا آخر ماه میرسد یا نه، صد درصد آدم موفقی هستید! ممکن است هیچوقت نتوانید ساعت رولکس بخرید، ولی موفق هستید.

۲ . شما به دنبال تحسین بقیه نیستید.
اگر در خانه و محل کار دنبال تایید دیگران نیستید و میتوانید نقشتان را بدون انتظار تایید بقیه ایفا کنید، احتمالا از آن چیزی که فکر میکنید موفق ترید.

۳ . رنج کمتری میبرید.
اگر به عقب، مثلا ۱ سال پیش نگاه میکنید و میبینید که همه چیز آرامتر شده، احتمالا میتوانید بگویید که زندگیتان خیلی موفق است.

۴ . شما برنامه ای دارید.
موفقیت بر اساس ساختار و برنامه ی طولانی مدت داشتن به وجود می آید. اگر چهارچوبی در زندگیتان دارید که برای رسیدن به اهدافتان دنبالش میکنید، پس موفقید!

۵ . اعتماد به نفس دارید، ولی متکبر نیستید.
تفاوت بزرگی بین کسانی که اعتماد به نفس دارند و کسایی که فکر میکنند دارند وجود داره.اگه شما با فروتنی با مردم برخورد میکنید و افراد رو به تلاش تشویق میکنید،آدم موفقی هستید.

۶ . شما پرنده ی سحرخیز هستید.
ضرب المثلی میگوید: “پرنده ی سحرخیز میتونه کرم رو بگیره.” اگر شما آدمی هستید که صبح از تختخواب پایین میپرید و آماده ی شروع کردن روزید، پس شخصیت و زندگی موفقی را نشانه گرفته اید.

۷ . شما ارتباطات اجتماعی قوی ای دارید.
موفقیت فقط به رتبه و حقوق نیست. اگر میتوانید در موقعیتهای مختلف با دایره های اجتماعی متنوع درگیر شوید، زندگی هماهنگ و موفقی دارید.

۸ . احترام متقابل میگذارید.
اگر این را میدانید که رفتار با احترام با دیگران چقدر مهم است، پس یکی از جنبه های اساسی موفقیت را تحت کنترل دارید.

۹ . به دیگران کمک می کنید.
اگر بتوانید برای همکارانتان یک سکوی قدرت باشید، موفقیت چندان دور نیست.

۱۰ . انگیزه دارید.
هرکسی بدون محرک برای ادامه ی زندگی در طول سختی ها کم میاورد. اگر آدمی هستید که میتوانید دستکشهایتان را دربیاورید و برایتان مهم نباشد که دست هایتان کثیف میشود، موفقتر از چیزی هستید که فکر می کنید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روانشناسی علائمی که نشان میدهد شما موفقید و خودتان خبر ندارید!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X