ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روانشناسی علائمی که نشان میدهد شما موفقید و خودتان خبر ندارید!

روانشناسی/ علائمی که نشان میدهد شما موفقید و خودتان خبر ندارید!

گردالی/ ۱ . شما توسط حقوقتان کنترل نمی شوید.
اگر شما از آن دسته آدمایی هستید که روزانه خرج میکنید و نگران این نیستید که پولتان تا آخر ماه میرسد یا نه، صد درصد آدم موفقی هستید! ممکن است هیچوقت نتوانید ساعت رولکس بخرید، ولی موفق هستید.

۲ . شما به دنبال تحسین بقیه نیستید.
اگر در خانه و محل کار دنبال تایید دیگران نیستید و میتوانید نقشتان را بدون انتظار تایید بقیه ایفا کنید، احتمالا از آن چیزی که فکر میکنید موفق ترید.

۳ . رنج کمتری میبرید.
اگر به عقب، مثلا ۱ سال پیش نگاه میکنید و میبینید که همه چیز آرامتر شده، احتمالا میتوانید بگویید که زندگیتان خیلی موفق است.

۴ . شما برنامه ای دارید.
موفقیت بر اساس ساختار و برنامه ی طولانی مدت داشتن به وجود می آید. اگر چهارچوبی در زندگیتان دارید که برای رسیدن به اهدافتان دنبالش میکنید، پس موفقید!

۵ . اعتماد به نفس دارید، ولی متکبر نیستید.
تفاوت بزرگی بین کسانی که اعتماد به نفس دارند و کسایی که فکر میکنند دارند وجود داره.اگه شما با فروتنی با مردم برخورد میکنید و افراد رو به تلاش تشویق میکنید،آدم موفقی هستید.

۶ . شما پرنده ی سحرخیز هستید.
ضرب المثلی میگوید: “پرنده ی سحرخیز میتونه کرم رو بگیره.” اگر شما آدمی هستید که صبح از تختخواب پایین میپرید و آماده ی شروع کردن روزید، پس شخصیت و زندگی موفقی را نشانه گرفته اید.

۷ . شما ارتباطات اجتماعی قوی ای دارید.
موفقیت فقط به رتبه و حقوق نیست. اگر میتوانید در موقعیتهای مختلف با دایره های اجتماعی متنوع درگیر شوید، زندگی هماهنگ و موفقی دارید.

۸ . احترام متقابل میگذارید.
اگر این را میدانید که رفتار با احترام با دیگران چقدر مهم است، پس یکی از جنبه های اساسی موفقیت را تحت کنترل دارید.

۹ . به دیگران کمک می کنید.
اگر بتوانید برای همکارانتان یک سکوی قدرت باشید، موفقیت چندان دور نیست.

۱۰ . انگیزه دارید.
هرکسی بدون محرک برای ادامه ی زندگی در طول سختی ها کم میاورد. اگر آدمی هستید که میتوانید دستکشهایتان را دربیاورید و برایتان مهم نباشد که دست هایتان کثیف میشود، موفقتر از چیزی هستید که فکر می کنید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X