ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش ۲۴ درصدی اعتبارات نوسازی مدارس همدان

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد تیموری در هجدهمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز استان همدان با اشاره به تشکیل جامعه خیران مدرسه‌ساز از سال ۱۳۷۷ در سطح کشور، اظهار کرد: تعهد خیران با ۵۸۸ میلیون تومان در استان همدان آغاز شد که تا سال گذشته این تعهد به ۲۳ میلیارد تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۶۷ درصد این تعهدات به وسیله خیران استان تحقق یافته است، افزود: تحقق نیافتن درصدی از طرح‌ها به دلیل این بوده که پروژه‌ها در دست اقدام است.

مدیرکل نوسازی، تعمیر و تجهیز مدارس استان همدان با بیان اینکه امسال تعهد خیران به ۲۷ میلیارد تومان رسیده است، افزود: این افزایش چشمگیر به دلیل نهادینه شدن فرهنگ مقدس مدرسه‌سازی در استان است.

تیموری خاطرنشان کرد: با مساعدت‌ استاندار همدان سال گذشته ۲۴ درصد اعتبارات نوسازی مدارس افزایش یافت و امسال نیز خواستار افزایش اعتبارات از جانب استاندار هستیم.

وی افزود: یکی از بنیادهای خوب و نمونه در استان مجمع خیران مدرسه‌ساز است که این مجمع می‌تواند الگویی برای مجمع‌های دیگر باشد.

مدیرکل نوسازی، تعمیر و تجهیز مدارس استان همدان اضافه کرد: سال گذشته خیران بیش از ۲۰ درصد تعهدات خود را در امر مشارکت در ساخت مدرسه افزایش دادند.

تعهد ۲۷ میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز همدان در جشنواره هجدهم

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان همدان نیز گفت: امسال در اردیبهشت‌ماه شاهد اجرای جشنواره‌های خیران مدرسه‌ساز در مناطق ۱۹گانه استان بودیم که این جشنواره‌ها با مشارکت مجمع خیرین برگزار شد.

علی فراهانی با اشاره به تعهدات خیران از سال ۹۲ تاکنون در استان تصریح کرد: تعهد سال ۹۲ خیران ۶ میلیارد تومان بوده و سال گذشته ۲۳ میلیارد تومان و امسال به ۲۷ میلیارد تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه این امر نشان از رشد چشم‌گیر و استقبال بی‌نظیر خیرین مدرسه‌ساز در استان دارد، با بیان آماری از مجمع خیرین استان خاطرنشان کرد: تاکنون ۶۸۸ نفر در استان با مجمع در تماس هستند که ۱۶۷ نفر از آنها در قالب ۲۱۲ پروژه، مدرسه ساخته‌اند.

رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز استان همدان گفت: در استان تاکنون یک‌هزار و ۲۲۸ کلاس درس با ۱۶۷ هزار متر مربع فضای آموزشی به ارزش ریالی ۸۷ میلیارد تومان ساخته شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده