ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یاتاقان چگونگی از بین بردن خراش‌های قسمت‌های پلاستیکی داخل کابین

یاتاقان/  چگونگی از بین بردن خراش‌های قسمت‌های پلاستیکی داخل کابین

1car/ مدت زیادی طول نمی‌کشد که قسمت‌های پلاستیکی داخل کابین دچار خراشیدگی می‌شوند و همین خراش‌ها، ظاهری کهنه و قدیمی به خودرو می‌بخشند و ممکن است دیگران تصور کنند شما نسبت به خودروی خود بی‌توجه هستید. تا زمانی‌که خراش‌ها زیاد و عمیق نشده‌اند، می‌توان آنها را با استفاده از روشی ساده برطرف کرد؛ اما با عمیق شدن خراش‌ها مجبور می‌شوید قطعات پلاستیکی را تعویض کنید. برای از بین بردن خراش‌های تازه، به وسایل زیر نیاز دارید:
- مایع شستشوی مخصوص قطعات پلاستیکی
- آب
- پارچه
- مسواک نرم
- سشوار صنعتی
- پد طرح‌دار (Grain Pad)
- کاغذ سمباده
دستورالعمل
چگونگی از بین بردن خراش‌های قسمت‌های پلاستیکی داخل کابین
1. مایع شستشو را در آب ولرم حل کنید و با استفاده از یک مسواک نرم، محل مورد نظر را بشویید تا تمیز شود و آلودگی‌های آن به صورت کامل برطرف شود.
2. با استفاده از آب تمیز، مایع صابون و کف‌ها را پاک کنید و با پارچه محل مورد نظر را کامل خشک کنید.
3. سشوار صنعتی را با قدرت 50 درصد روشن کنید و روی قسمت خراشیده بگیرید و صبر کنید تا پلاستیک کمی نرم و انعطاف ‌پذیر شود؛ توجه کنید که حرارت آنقدر زیاد نشود که پلاستیک را ذوب کند. در این مرحله صبوری و دقت از اهمیت بسیاری برخوردار است.
4. پد طرح‌دار را با کف دست روی قسمت پلاستیکی فشار دهید تا تمامی آن قسمت به یک شکل درآید. چنانچه محل مورد نظر از پلاستی نرم ساخته شده است، با استفاده از کاغذ سمباده و به آرامی روی آن بکشید و با نوک انگشت روی خراش‌ها فشار وارد کنید تا از بین بروند.
5. چنانچه رنگ قسمت پلاستیکی کمرنگ شد، با استفاده از رنگ مخصوص قطعات پلاستیکی داخل کابین، آن قسمت را رنگ کنید. در صورت امکان، خودروی خود را برای پافتن رنگ مناسب ببرید.

یاتاقان/  چگونگی از بین بردن خراش‌های قسمت‌های پلاستیکی داخل کابین

یاتاقان/  چگونگی از بین بردن خراش‌های قسمت‌های پلاستیکی داخل کابین

یاتاقان/  چگونگی از بین بردن خراش‌های قسمت‌های پلاستیکی داخل کابین

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده