ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده ویژه وزیر در مذاکره کفاشیان و کی‌روش چه کسی است؟!

نماینده ویژه وزیر در مذاکره کفاشیان و کی‌روش چه کسی است؟!

خبرآنلاین/ بنا بر دستور وزیر ورزش، رضا حسنی خو از این پس در جلسات مذاکرات با کارلوس کی روش حاضر می شود. رضا حسنی خو که معاون حراست وزارت ورزش است، طی ماه های گذشته بارها در اردوهای تیم ملی حضور داشته است. در دو روز گذشته تقریبا مذاکرات فدراسیون فوتبال و کارلوس کروش به بن بست رسیده است و کفاشیان که مربی پرتغالی را متهم به زرنگی می کند، می گوید او یا باید شرایط فوتبال ایران را بپذیرد یا قراردادش را فسخ کند و پولی که گرفته پس بدهد و برود.
در این شرایط وزارت ورزش که متهم است نقش اصلی را در تنش میان کفاشیان و کروش داشته است ، این روزها به شدت از سوی دولت زیر فشار است که چرا مسئله ای که باید در حوزه داخلی فدراسیون فوتبال پیگیری می شده این چنین مطالبه ای ملی شده و همه از دولت آن را پیگیری می کنند.
کارلوس کروش و کفاشیان این روز ها سر چند موضوع اختلاف دارند که مهم ترینش بحث استقلال تیم ملی است. اینکه او این قدر درگیر دعوا با اسدی نباشد و کفاشیان هم دلایل خودش را می آورد. حالا جبهه ای جدید ایجاد شده که کفاشیان تکذیبش می کند و آن این است که رئیس فدراسیون فوتبال، خودش هم چندان تمایلی به ماندن سرمربی ندارد و الان رفتن او همه چیز را به ضرر وزارت ورزش می کند پس وزیر تریح می دهد از این پس مذاکرات با حضور یک نماینده مورد اعتمادش دنبال شود. کسی که عالی ترین مقام رسیدگی با فساد در ورزش کشور است.
اگرچه کارلوس کروش در اردوی جام جهانی با تمام احترامی که به حسنی خو می گذاشت اما حریمی را برای او تعیین کرده بود و این مقام عالی وزارتخانه حق حضور در رختکن تیم ، محدوده جلسات فنی و کارهای اجرایی را نداشت اما حالا از سوی وزیر مسئول نظارت بر مذاکرات شده است.
حسنی خو یکی از مردان موثر و زحمتکش وزارت ورزش در ماه های گذشته بوده که به دقت پرونده فساد در فوتبال را بررسی کرده است . او چند بار از فوتبال درباره اتهام ناپاکی دفاع کرده است. حبیب کاشانی مدیر تیم امید که رابطه دوستی صمیم با حسنی خو از سال های دور دارد ، او را مردی همیشه موفق و موثر نام می دهد و البته ورود حسنی خو می تواند برگ برنده ای در مذاکرات باشد. حسنی خو که رابطه صمیمی و نزدیک به احسان علیخانی مجری سرشناس تلویزیون دارد ، شاید به واسطه این رفاقت نزدیک مجری شبکه 3 با کارلوس کروش بتواند فضای مذاکرات با کارلوس کروش را از این بن بست خارج کند . حضور کارلوس کروش در برنامه ویژه شب عید علیخانی باعث شد تا مردم زیادی متوجه عمق دعواها میان مدیران فوتبال ایران ومرد پرتغالی شوند. باید دید این اتفاق مثب می افتد یا حضور او و نوع ادامه مذاکرات از سوی کفاشین اثری عکس می گذارد. اینکه او موثر می شود، سئوالی است که بزودی پاسخش مشخص می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده