ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امور فرهنگی و هنری برون سپاری می شود

به گزارش خبرنگار مهر، علی جنتی عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از موزه گالری در شهر ایزدشهر نور، واگذاری کارهای فرهنگی و هنری به بخش خصوصی را از مهمترین برنامه های این وزارتخانه بیان کرد و گفت: در این راستا، نمایشگاه بین المللی کتاب و برخی از جشنواره ها به بخش خصوصی واگذار شده است.

وی اظهار داشت:  سعی این وزارتخانه بر حمایت است و حضور من در افتتاح موزه گالری ایزدشهر نیز به دلیل حمایت از بخش خصوصی است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری عظیم صورت گرفته در موزه گالری ایزدشهر بیان داشت: این مجموعه در افزایش جذبه حمایت است و حضور در این جا به خطار حمایت از طرح عظیمی است که در ایزدشهر انچام شده و سرمایه گذاری عظیمی صورت گرفته است، همچنین مجموعه تجاری فرهنگی ایجاد شده در افزایش گردشگر نقش خواهد داشت و هنرمندان زیادی را به منطقه می کشاند و در ارتقای سطح فرهنگی منطقه تاثیرگذار است.

وی یادآور شد: در حال حاضر این تفکر در سراسر کشور به وجود آمده تا بسیاری از مراکز و فعالیت های فرهنگی و هنری را به بخش خصوصی واگذار کنند.

موزه گالری دی دی در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع احداث شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده