امور فرهنگی و هنری برون سپاری می شود

به گزارش خبرنگار مهر، علی جنتی عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از موزه گالری در شهر ایزدشهر نور، واگذاری کارهای فرهنگی و هنری به بخش خصوصی را از مهمترین برنامه های این وزارتخانه بیان کرد و گفت: در این راستا، نمایشگاه بین المللی کتاب و برخی از جشنواره ها به بخش خصوصی واگذار شده است.

وی اظهار داشت:  سعی این وزارتخانه بر حمایت است و حضور من در افتتاح موزه گالری ایزدشهر نیز به دلیل حمایت از بخش خصوصی است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری عظیم صورت گرفته در موزه گالری ایزدشهر بیان داشت: این مجموعه در افزایش جذبه حمایت است و حضور در این جا به خطار حمایت از طرح عظیمی است که در ایزدشهر انچام شده و سرمایه گذاری عظیمی صورت گرفته است، همچنین مجموعه تجاری فرهنگی ایجاد شده در افزایش گردشگر نقش خواهد داشت و هنرمندان زیادی را به منطقه می کشاند و در ارتقای سطح فرهنگی منطقه تاثیرگذار است.

وی یادآور شد: در حال حاضر این تفکر در سراسر کشور به وجود آمده تا بسیاری از مراکز و فعالیت های فرهنگی و هنری را به بخش خصوصی واگذار کنند.

موزه گالری دی دی در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع احداث شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امور فرهنگی و هنری برون سپاری می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X