ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقدی: دغدغه زن مسلمان ایرانی حضور در ورزشگاه نیست

نقدی:  دغدغه زن مسلمان ایرانی حضور در ورزشگاه نیست

طنین یاس/سردار نقدی با بیان اینکه کانون خانواده، آزادی بشریت و کرامت انسانی، از دغدغه های زن مسلمان ایرانی به شمار می رود، گفت: چقدر کوتاه بین اند کسانی که فریاد زن آزادی خواه را حقیر می بینند. آیا حقوق این زن حضور در ورزشگاه است؟ این حضور برای زن نه تنها فضیلتی ندارد بلکه برای مردان نیز فضیلتی نیست.
سردار نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین در جشن بین المللی میلاد کوثر که در استادیوم 12 هزار نفری آزادی در حال برگزاری است، اظهار داشت: امروز عزت و شرفی که داریم مدیون خون شهدا است، تاریخ ایران اسلامی 7هزار شهید زن را در خود دارد که خود سند دیگری از عزت و اقتدار ما به شمار می رود.

وی با بیان این که ما بسیجیان رهرو شهیدان هستیم، افزود: حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) الگوی مجاهدت متعالی هستند که شهدای ما از این دو بانوی بزرگوار الگو می گرفتند.

سردار نقدی با بیان این که زنان انقلابی ایران اسلامی که بنابر فرمایشات رهبری "معلم ثانی" برای زنان جهان شده اند گفت: پس از معلمان اول در صدر اسلام هم اکنون مشعل هدایت توسط زن مجاهد انقلابی ایران برای جامعه بشری برافروخته گردیده است.

وی ادامه داد: در جاهلیت مدرن و در تاریکترین بخش زندگی بشر که جنایتکاران و گمراهان حاکم زمین شده اند، زن مجاهد به صحنه آمده و تحولات بزرگی را در جامعه بشری رقم زد.

سردار نقدی با بیان این که امسال شهید "طیبه واعظی" شهید شاخص سال معرفی گردیده است، گفت: شهید طبیه واعظی در نوجوانی پرچم مبارزه با طاغوت را بر دوش گرفت و در برابر رژیم شاه ایستاد. او پس از ازدواج با وجود بارداری زندگی جهادی و به دور از مزدوران ستم شاهی را دنبال کرد. زمانی که به دام ساواک افتاد زیر شکنجه های ملعونین، مقاومت کرد و با وجود فرزند دو ماه و در اوج احساسات مادرانه ذره ایی از استقامتش کم نشد تا جایی که وقتی مامورن قصد دستگری وی داشتند فریاد می زد "مرا بکشید اما چادرم را از سرم نکشید"؛ این عصمت زن مقاوم و مسلمان ایران اسلامی است.

وی افزود؛ شهید ناهید فاتحی کرجو، شهید مریم فرهانیان، شهید نسرین افضل، شهید طاهره هاشمی و شهید نه ساله سهام خیام، الگوهای مجاهدت هستند و بزرگتر از آنها مادران شهدا هستند که در دامان خود چنین شهیدانی را تربیت کرده اند.

وی افزود: زنان مسلمان و مجاهد ایرانی برای دشمن بمب هسته ایی هستند و وحشت آمریکا از چادر، شرف و افتخار زنان و مردان ایران اسلامی در جهان اسلام است، چراکه الگوی آزادی خواهان شده اند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد، الگو شدن حضرت زهرا(س) در جهان، دل دشمن را به درد آورده است چراکه الگوی شرقی که عموما توسری خورو الگوی غربی که زن را ملعبه دست مردان قرا داده دیگر برای خود آنها خسته کننده شده است و اینجاست که الگوی نه شرقی نه غربی که همان الگوی زن مجاهد مسلمان انقلابی است خود را نمایان می کند و در نهایت انتخاب این الگو است که به آزادی بشریت ختم می شود و چقدر کوتاه بین اند کسانی که فریاد زن آزادی خواه را حقیر می بینند. آیا حقوق این زن حضور در ورزشگاه است؟ این حضور برای زن نه تنها فضیلتی ندارد بلکه برای مردان نیز فضیلتی نیست.

وی در ادامه این مطلب تأکید کرد: جایگاه زن مسلمان ایرانی بسیار بالا است و نباید با این دسته از مسائل و سخنان شأن و جایگاه او را پایین بیاوریم.

سردار نقدی افزود: زن مسلمان ایرانی نقش آفرینی در میدان علم و اجتماع را می خواهد و تلاش می کند به مکارم اخلاقی برسد. امروز زن مسلمان ایرانی به فکر کمک به یمن، حجاز، فلسطین، سوریه و لبنان است و مهمترین مطالبه خود را حضور و نقش آفرینی در بیت المقدس می داند؛ امروز با حمله وحشیانه عربستان سعودی به یمن و کشتن زنان و مردان و کودکان بی دفاع، زن مسلمان ایرانی دغدغه این را دارد که چگونه به مجاهدان مظلوم یمن کمک کند.

سردار نقدی در ادامه این مطلب اظهار داشت: کانون خانواده، آزادی بشریت و کرامت انسانی، از دغدغه های زن مسلمان ایرانی به شمار می رود و الگوی خود را حضرت زهرا(س) انتخاب کرده است. حضرت زهرایی که در کودکی و نوجوانی پرستار پدر و رزمندگان مجروح بود و در شعب ابی طالب لحظه ایی پدر را تنها نمی گذارد و پس از آن بزرگترین حماسه تاریخ اسلام یعنی دفاع از ولایت را رقم می زد تا جایی که جان خود را فدای ولایت می کند و این الگو است که زنان مجاهد را در تمامی کشورهای مسلمان و غیر مسلمان به میدان آورده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده