ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واریز 10 هزار میلیارد تومان درآمد بخش ICT به خزانه دولت

واریز 10 هزار میلیارد تومان درآمد بخش ICT به خزانه دولت

ایسنا/ همایش یک روزه «سیاست‌ها، برنامه‌ها و انتظارات از بخش فاوا» روز گذشته - چهارشنبه - در وزارت ارتباطات برگزار شد و در قالب آن معاونان مختلف وزیر ارتباطات به ارائه توضیحاتی درباره برنامه‌ شرکت‌های خود برای سال جاری و ارائه گزارش و عملکردی از سال قبل پرداختند.

برات قنبری در این همایش اظهار کرد: در حال حاضر سهم سرمایه‌گذاری در بازار ICT کشور افزایش یافته و در سال 1393 به طور مستقیم 5000 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساخت‌های کشور انجام گرفته است.

وی همچنین متذکر شد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در آخرین سال اجرای برنامه پنجم توسعه وزارت ارتباطات در نظر دارد 4000 میلیارد تومان در این حوزه سرمایه‌گذاری کند.

قنبری اظهار کرد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، لازم است بخش خصوصی به تناسب دولت به سرمایه‌گذاری در این حوزه بپردازد و برای امسال پیش بینی ما این است که حداقل تا حدود 8000 میلیارد تومان از سوی بخش خصوصی سرمایه گذاری شود.

بنا بر اعلام معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات در سال 1394 نیز سیاست‌های این وزارتخانه به گونه ای است که در آن ها تکمیل زیرساخت ها کاهش شکاف دیجیتالی، صیانت اجتماعی، تدوین برنامه ششم توسعه و تدوین برنامه‌های اقتصاد مقاومتی، ساماندهی نظام آماری، سند توسعه پهن باند و سند رونق فضای کسب و کار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده و نیاز به سرمایه‌گذاری دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده