ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترابیان: کی‌روش نگاه تحقیرآمیز به ما دارد

ترابیان: کی‌روش نگاه تحقیرآمیز به ما دارد

ایرنا/ دبیرکمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران حق توهین به ما را ندارد، رفتارهای او به هیچ وجه درست نیست، او از بالا به ما نگاه تحقیرآمیز دارد و انگار ما آشنا به مسایل بین المللی نیستیم و فقط او می داند.
عباس ترابیان با اشاره به اتفاقات روز گذشته درفدراسیون فوتبال گفت: برای بررسی آخرین وضعیت شرکت آل اشپورت قرارجلسه ای با کفاشیان داشتم که درراهروهای فدراسیون با کی روش برخورد و او با الفاظ بد مرا خطاب کرد این رفتار اصلا درشان ما وفرهنگ ما نیست.
وی افزود: خوشبختانه تعدادی از نمایندگان رسانه های جمعی و گروهی درمحل بودند و خود این صحنه را گزارش کردند وگرنه این مربی با ابزاری که دردستش است طور دیگری این موضوع را مطرح می کرد.
دبیرکمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال درپاسخ به این سوال که دلیل ناراحتی کی روش چیست و از شما چرا دلخور است اظهارداشت: ناراحتی کی روش از این است که چرا من درجلسات هیات مدیره برای حفظ منافع کشورم تلاش می کنم و گزارش های مربوط به قرارداد این مربی را تشریح می کنم.
ترابیان اضافه کرد:این درحالی است که من به وظیفه ام عمل می کنم و به هیچ وجه حاضر نیستم برای خوش آیند این آقا از منافع ملی کشورم بگذرم.
وی ادامه داد: به هیچ وجه راجع به مسایل فنی و توانایی های سرمربی تیم ملی صحبتی نمی کنم ولی درخصوص رفتار عجیب و غریبش بحث دارم.
ترابیان اطمینان داد: این مربی هرچه خواسته است درحد کمال و توان دراختیارش گذاشته ایم و مردم بهتر است بدانند اگر امکانات درحد اعلا نبود او قراردادش را با ما تمدید نمی کرد.
وی با اشاره به قرارداد کی روش با فدراسیون ایران تصریح کرد: او با ما قراراداد دارد و باید طبق مفاد قرارداد درخدمت فوتبال ایران باشد و برای این کار پول خوبی هم می گیرد. البته ما به بعضی از مفاد قراردادش که اجرا نمی شود نیز کاری نداریم و مسوولان فدراسیون باید پی گیر آن باشند.
وی عنوان کرد: کار زیادی از این مربی نخواسته ایم و تنها می گوییم اگر می خواهی بروی باید غرامت بدهی، که به من توهین می کند البته اگر جلویش را نگیریم امروز به من فردا به رییس فدراسیون و درادامه به دیگران نیز توهین خواهد کرد.
ترابیان با بیان اینکه کی روش بهانه گیری می کند ، افزود: همانطور که هیات رییسه از او حمایت کرد از این مربی به شرط اینکه بایستد و کارش را ادامه دهد حمایت می کنیم.
وی درباره برخی نزدیکان کی روش درفدراسیون فوتبال که درخدمت این مربی هستند نیز گفت: کارمند خوب است که به رییسش وفا دار باشد اما هنگامی که این عهد و وفا مغایر با منافع کشور است و ارائه خدمات بیش از حد به یک خارجی به برخلاف مصالح کشور بوده و آسیب می زند پسندیده نیست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده