ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

‌ورود سومین قطار گردشگران خارجی به ایران تا دقایقی دیگر

‌ورود سومین قطار گردشگران خارجی به ایران تا دقایقی دیگر

فارس/ مدیرکل راه‌آهن آذربایجان گفت: سومین قطار گردشگران خارجی از کشور مجارستان، امروز از مرز رازی وارد کشور ایران می‌شود.
‌حسن موسوی اظهار داشت: سومین قطار گردشگران خارجی امروز 20 فروردین ماه‌ از کشور مجارستان در دو گروه به ایران وارد می‌شود.

وی ادامه داد: مقرر بود این قطار حدود ساعت 2 بامداد امروز وارد کشور شود اما در کشور ترکیه با تأخیر مواجه شد و ساعت 10:30 امروز وارد ایستگاه راه‌آهن کاپیکوی ترکیه در مرز ایران و ترکیه شد‌.

مدیرکل راه‌آهن آذربایجان اضافه کرد: بعد از انجام تشریفات گمرکی و گذرنامه در کشور ترکیه که حدود 30 دقیقه به طول می‌انجامد، قطار مجارستانی مذکور حدود ساعت 11:30 امروز از مرز رازی وارد ایران خواهد شد و ادامه سیر می‌دهد.

وی توضیح داد: تعداد 128 نفر از گردشگران خارجی به وسیله قطار در 2 گروه مجزا از کشور مجارستان وارد ایران خواهند شد و بیشتر این گردشگران از کشورهای آمریکا‌، اروپا و آسیای شرقی هستند.

موسوی ادامه داد: 72 نفر از این گردشگران تحت عنوان گروه اول امروز از مرز ریلی رازی وارد کشور شده و از شهرهای تبریز‌، زنجان، یزد‌، اصفهان‌، شیراز و تهران بازدید خواهند کرد و با هواپیما به مجارستان باز می‌گردند.
مدیرکل راه‌آهن آذربایجان افزود: ‌گروه دوم شامل 56 نفر همزمان با خروج گروه اول از طریق هوایی وارد تهران شده و پس از بازدید شهرهای مشهد‌، یزد، اصفهان‌، شیراز‌، زنجان و تبریز روز 31 فروردین ماه سال جاری ساعت حدود 8 بامداد از طریق مرز ریلی رازی با قطار عقاب طلایی مجارستان از ایران خارج خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده