مدرس ارتباطات: روابط عمومی در سازمان فرصت مغتنم است

به گزارش ایرنا عباس سعید روز پنجشنبه در همایش مشترک روسای ادارات و روابط عمومی ها در محل سالن ذکریا رفسنجان افزود: حضور و فعالیت در روابط عمومی باعث می شود فرد در مسیر رشد قرار گیرد.
وی به تفاوت روابط عمومی با تبلیغات اشاره و تصریح کرد: هدف در تبلیغات تسلط بر مخاطبان است در حالی که هدف در روابط عمومی تعامل با مخاطب است.
وی با بیان اینکه یک مدیر روابط عمومی باید تفکر استراتژیک و ارتباط خوب با عموم داشته باشد گفت: روابط عمومی بهترین فرصت برای تمرین مدیریتی است.
مدرس دانشگاه به مشکلات در روابط عمومی ها اشاره و بیان کرد: در رأس آن نگاه مدیریتی به فعالیت های روابط عمومی وجود دارد و می توان کمبود تجهیزات و نیروی انسانی، به روز نبودن روابط عمومی ها، کار زیاد و حقوق کم و غیره را از دیگر مشکلات در این زمینه برشمرد.
وی خاطرنشان کرد: نگاه روابط عمومی ها همان نگاه رسمی سازمان است.
سعید، داشتن ارتباط خوب با عامه مردم را از ویژگی های یک روابط عمومی موفق ذکر کرد و گفت: در نگاه سازمانی کوتاه ترین تعریف روابط عمومی مدیریت ارتباط درون سازمانی و برون سازمانی است.
وی تصریح کرد: روابط عمومی مخاطب محور است و دیدگاه های مختلف را به مدیر سازمان انتقال می دهد.
در این آیین از مدیران روابط عمومی اداره های شهرستان رفسنجان تجلیل شد.
7433/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدرس ارتباطات: روابط عمومی در سازمان فرصت مغتنم است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X