ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اجرای حدود 70 درصد از برنامه تعمیر نیروگاه‌ها

اجرای حدود 70 درصد از برنامه تعمیر نیروگاه‌ها

فارس/ از ابتدای دوره تعمیر نیروگاه‌های کشور که از 15 شهریورماه آغاز شده، تاکنون عملیات تعمیر 66 هزار و 77 مگاوات ظرفیت نیروگاهی معادل 69.37 درصد کل برنامه تعمیر نیروگاه‌ها اجرا شده است.

بر این اساس، تاکنون عملیات تعمیر 11 هزار و 26 مگاوات ظرفیت نیروگاهی معادل 77.86 درصد مجموع برنامه تعمیر اساسی نیروگاه‌ها و 55 هزار و 51 مگاوات ظرفیت نیروگاهی معادل 65.88 درصد مجموع برنامه تعمیر دوره‌ای انجام گرفته است.

براساس این گزارش، هم‌اکنون 2410 مگاوات از برنامه تعمیر اساسی و 2573 مگاوات از برنامه تعمیر دوره‌ای نیروگاه‌ها در حال اجرا است.

تا پایان برنامه تعمیر نیروگاهی، 14 هزار و 161 مگاوات تعمیر اساسی و 81 هزار و 97 مگاوات تعمیر دوره‌ای بر روی نیروگاه‌ها انجام می‌شود.

برنامه تعمیر نیروگاه‌های کشور همه‌ساله با پایان یافتن پیک مصرف برق در تابستان آغاز می‌شود و تا نزدیک شدن به اوج مصرف برق در سال بعد ادامه می‌یابد.

این اقدام برای آمادگی هرچه بیشتر نیروگاه‌های کشور جهت تامین برق در تابستان و اوج پیک مصرف صورت می‌گیرد.

کل برنامه تعمیر سال‌جاری 95 هزار و 258 مگاوات است که 69.37 درصد کل برنامه تعمیر نیروگاه‌ها به پایان رسیده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X