اجرای حدود 70 درصد از برنامه تعمیر نیروگاه‌ها

اجرای حدود 70 درصد از برنامه تعمیر نیروگاه‌ها

فارس/ از ابتدای دوره تعمیر نیروگاه‌های کشور که از 15 شهریورماه آغاز شده، تاکنون عملیات تعمیر 66 هزار و 77 مگاوات ظرفیت نیروگاهی معادل 69.37 درصد کل برنامه تعمیر نیروگاه‌ها اجرا شده است.

بر این اساس، تاکنون عملیات تعمیر 11 هزار و 26 مگاوات ظرفیت نیروگاهی معادل 77.86 درصد مجموع برنامه تعمیر اساسی نیروگاه‌ها و 55 هزار و 51 مگاوات ظرفیت نیروگاهی معادل 65.88 درصد مجموع برنامه تعمیر دوره‌ای انجام گرفته است.

براساس این گزارش، هم‌اکنون 2410 مگاوات از برنامه تعمیر اساسی و 2573 مگاوات از برنامه تعمیر دوره‌ای نیروگاه‌ها در حال اجرا است.

تا پایان برنامه تعمیر نیروگاهی، 14 هزار و 161 مگاوات تعمیر اساسی و 81 هزار و 97 مگاوات تعمیر دوره‌ای بر روی نیروگاه‌ها انجام می‌شود.

برنامه تعمیر نیروگاه‌های کشور همه‌ساله با پایان یافتن پیک مصرف برق در تابستان آغاز می‌شود و تا نزدیک شدن به اوج مصرف برق در سال بعد ادامه می‌یابد.

این اقدام برای آمادگی هرچه بیشتر نیروگاه‌های کشور جهت تامین برق در تابستان و اوج پیک مصرف صورت می‌گیرد.

کل برنامه تعمیر سال‌جاری 95 هزار و 258 مگاوات است که 69.37 درصد کل برنامه تعمیر نیروگاه‌ها به پایان رسیده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای حدود 70 درصد از برنامه تعمیر نیروگاه‌ها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X