ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اشتاینیتز: آمریکا موضع خود در قبال ایران را تغییر داد

اشتاینیتز: آمریکا موضع خود در قبال ایران را تغییر داد

باشگاه خبرنگاران/ وزیر امور استراتژیک رژیم صهیونیستی نتیجه مذاکرات لوزان را یک "ناتوافق" خواند و مقامات آمریکا را به خاطر تغییر موضع در قبال ایران سرزنش کرد.
به گزارش اسرائیل نشنال نیوز، یووال اشتاینیتز، وزیر امور استراتژیک رژیم صهیونیستی نتیجه مذاکرات لوزان را یک "ناتوافق" خواند.

به گفته اشتاینیتز، "آنچه در لوزان رخ داد یک ناتوافق است، چرا که توافق، نوشته و امضا می شود. پس آنچه که به عنوان توافق به مردم معرفی شده، یک چارچوب مبهم و تجربه ای رقت انگیز برای دیپلماسی بین المللی است."

وی در ادامه افزود، "مساله این جاست که این ناتوافق، هیچگاه نمی تواند ایران را از دست یابی به سلاح اتمی باز دارد. در هیچ جای دنیا چنین موضوعات مهمی نانوشته و امضا نشده باقی نمی ماند؛ در حالی که هیچ متن ملموس و قابل ارائه ای در لوزان به امضا نرسید."

اشتاینیتز همچنین مدعی شد، "ریشه این اشتباه تاریخی به آمریکا که در راس قدرت های جهانی قرار دارد باز می گردد. آمریکا باید بر عقیده دو سال پیش خود مبنی بر انحلال کامل تاسیسات هسته ای ایران پافشاری می کرد و هیچگاه تغییر عقیده نمی داد، همچنان که اسرائیل هیچگاه موضع خود را در قبال ایران تغییر نداد. اگر توافق لوزان نهایی شود، ایران روز به روز بر قدرت سانریفیوج های خود خواهد افزود و خیلی زود به سلاح اتمی دست خواهد یافت."

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده