ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بشار اسد: غرب کشور بدون اختیار می خواهد

بشار اسد رییس جمهوری سوریه گفت: کشورهای غربی شریک و دوست نمی خواهند بلکه نوکر و کشورهای تابع و بدون اختیار و استقلال می خواهند. خبرگزاری ایرنا: بشار اسد رییس جمهوری سوریه گفت: کشورهای غربی شریک و دوست نمی خواهند بلکه نوکر و کشورهای تابع و بدون اختیار و استقلال می خواهند.

اسد در دیدار با خانم 'نوماندیا مفیکیتو' معاون وزیر روابط و همکاری های بین المللی آفریقای جنوبی افزود: اعضای گروه بریکس و بویژه آفریقای جنوبی می توانند نقش مهمی در ایجاد تعادل در روابط بین الملل ایفا کنند و از تسلط غرب و تلاش برای دخالت در امور داخلی کشورها جلوگیری کنند.

وی بیان کرد: استفاده از تجربه آفریقای جنوبی برای سوریه بسار مهم است زیرا آنچه که سال ها درآنجا درجریان بود هم اکنون در سوریه اتفاق افتاده است.

خانم 'نوماندیا مفیکیتو' معاون وزیر روابط وهمکاری های بین المللی آفریقای جنوبی نیز دراین دیدار بر حمایت و ایستادگی کشورش از سوریه در مبارزه با تروریست ها و حل و فصل این بحران بدون دخالت خارجی تاکید کرد.

وی گفت: حمایت و پشتیبانی برخی از کشورها از تروریست ها باید پایان یابد.

دو طرف دراین دیدار بر اهمیت همکاری های دوجانبه در زمینه های فرهنگی، علمی و تبادل دانشجو که نقش مهمی در کمک به نسل جوان دوکشور برای آگاهی از حوادث کنونی جهان دارد تاکید کردند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده