ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رجز خوانی سناتور تازه کار آمریکایی بر علیه ایران

رجز خوانی سناتور تازه کار آمریکایی بر علیه ایران

واحد مرکزی خبر/ سناتور تازه کار جمهوریخواه ایالت آرکانزاس آمریکا مدعی شد اقدام نظامی ضد ایران را به توافقنامه ی مورد مذاکره ی آمریکا با ایران ترجیح می دهد.
پایگاه اینترنتی « راو استوری» در گزارشی نوشت: سناتور تام کاتن گفت: تهدید به یک حمله و بمباران سریع در ایران همیشه باعث بهبود دیپلماسی خواهد شد.
تام کاتن گفت بمباران ایران نسبتا سریع و بی درد خواهد بود و باعث تسهیل مذاکرات خواهد شد.
این سناتور تازه کار در یک برنامه ی رادیویی در آمریکا گفت: اقدام نظامی برضد تاسیسات هسته ای ایران در مقایسه با ورود به توافقی که دولت باراک اوباما درباره ی آن مذاکره می کند، ارجحیت دارد.
تام کاتن گفت: حتی اگر اقدام نظامی ضروری شود ، رئیس جمهور آمریکا تلاش می کند تا شما فکر کنید که این اقدام نظامی مشتمل بر یکصد و پنجاه هزار نیروی مکانیزه ی سنگین زمینی در خاورمیانه خواهد بود همانند آنچه که در عراق بود ،اما این درحالی است که دیگر اینگونه نیست.
این سناتور تاکید کرد آمریکا باید تهدید توسل به زور را در کل دوره ی مذاکره حفظ می کرد
چون این تهدید همیشه باعث پیشرفت دیپلماسی می شود.
سناتور جمهوریخواه آمریکایی افزود: جنگ تمام عیار همانند جنگ طولانی که درعراق رخ داد ضروری نیست.
وی استدلال کرد دیپلماسی با یک بمباران سریع تحریک می شود.
وی افزود: چنین بمبارانی بیشتر شبیه به آن چیزی خواهد بود که بیل کلینتون رئیس جمهور پیشین آمریکا در دسامبر سال هزار و نهصد و نود و هشت در عملیات روباه صحرا انجام داده بود.
سناتور تام کاتن گفت: بمباران هوایی و حملات دریایی چند روزه علیه تاسیسات کشتار جمعی عراق به علت همین گونه رفتارها بود که شامل مداخله در کار بازرسان تسلیحاتی و عدم پیروی از قطعنامه های شورای امنیت می شد.
تام کاتن در ادامه گفت همه ی آنچه که ما از رئیس جمهور آمریکا می خواهیم این است که برای محافظت از منافع امنیت ملی آمریکا همانند بیل کلینتون باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده