ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل جمعه منتشر خواهد شد

بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل جمعه منتشر خواهد شد

وین فون/ بالاخره پس از یک انتظار نسبتا طولانی، گابریل آئول تاریخ دقیق انتشار بیلد بعدی ویندوز ۱۰ موبایل را اعلام کرد. این بیلد جدید دو روز دیگر یعنی جمعه راس ساعت ۲۱:۳۰ منتشر خواهد شد و دارندگان گوشی های زیر می توانند آن را دریافت کنند:

لومیا ۱۰۲۰، لومیا ۱۳۲۰، لومیا ۱۵۲۰، لومیا ۵۲۰، لومیا ۵۲۵، لومیا ۵۲۶، لومیا ۵۳۰، لومیا ۵۳۰ دو سیم کارته، لومیا ۵۳۵، لومیا ۶۲۰، لومیا ۶۲۵، لومیا ۶۳۰، لومیا ۶۳۰ دو سیم کارته، لومیا ۶۳۵، لومیا ۶۳۶، لومیا ۶۳۸، لومیا ۷۲۰، لومیا ۷۳۰، لومیا ۷۳۰ دو سیم کارته، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۱۰، لومیا ۸۲۰، لومیا ۸۲۲، لومیا ۸۳۰، لومیا ۹۲۰، لومیا ۹۲۵، لومیا ۹۲۸، لومیا ۴۳۰، لومیا ۴۳۵، لومیا ۴۳۵ دو سیم کارته، لومیا ۴۳۵ دو سیم کارته DTV، لومیا ۵۳۲، لومیا ۵۳۲ دو سیم کارته، لومیا ۶۴۰ دو سیم کارته، لومیا ۵۳۵ دو سیم کارته.

پیش تر مایکروسافت لیستی از گوشی هایی که این بیلد را دریافت می کنند منتشر کرده بود که لومیا آیکون در آن حضور داشت. اما امروز گابریل آئول اعلام کرد که دو گوشی لومیا آیکون و لومیا ۹۳۰ به دلیل وجود مشکلی جدی در صفحه نمایش نمی توانند این بیلد را دریافت کنند.

پس روز جمعه منتظر دریافت این آپدیت و همچنین خبرهای جدید پیرامون آن باشید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده