ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استقلال که احتمال دارد منحل شود چطور بودجه 2 برابری می‌خواهد؟

استقلال که احتمال دارد منحل شود چطور بودجه 2 برابری می‌خواهد؟

خبرآنلاین/ اعضای هیات مدیره استقلال که چند تای شان آمده بودند تا پول به این تیم بیاورند دور هم نشستند و برای سال بعد خواهان بودجه دو برابری شدند!
در هیاهوی دعواهای کارلوس کروش و کفاشیان این خبر پنهان ماند که سایت وزارت ورزش از افزایش 2 برابری بودجه پیشنهادی هیات مدیره استقلال برای سال بعد این تیم خبر داده است. تیمی که امثال بر اساس قانون اعلامی وزارت ورزش باید بین 15 تا 17 میلیارد تومان هزینه می کرد برای سال 94 خود بودجه ای 32 میلیارد تومانی می خواهد. تیمی که همین حالا در تامین 17 میلیارد جاریاین فصلش به چه کنم افتاده است و توان پرداخت بدهی هایش را ندارد. بازیکنانش یک به یک چند روزی قطع می کنند و افشارزاده مدام دنبال دوستان و رفقای قدیمی اش است تا شاید بتواند بخشی از بدهی ها را پرداخت کند و حالا هیات مدیره به این نتیجه رسیده در سال بعد باید 100 درصد هزینه های شان را افزایش دهند. تیمی که اگر تا پایان مرداد ماه واگذار نشود به گفته .زارت اقتصاد باید منحل شود ، معلوم نیست چگونه می خواهد این رقم درشت را تامین کند. تیمی که در عمل پولدار ترین باشگاه ورزشی آسیا می تواند باشد اگر همه املاک غصب شده اش در سراسر ایران و حتی بعضی کمپ های خارج از کشورش را اگر در اختیار داشت حالا یک الگوی مدرن آسیایی بود ،برای سال بعد نمی تواند از دولت پولی بگیرد و وعدههای سازمان لیگ هم هیچ وقت تحقق پیدا نمی کنند تا مشکلات شان حل شود آن وقت آنها بودجه ای دو برابر می خواهند. اعضایی که 3 نفرشان در پرداخت سهم 2 میلیارد تومانی شان به ازای نشست روی صندلی هیات مدیره تیم هم ناتوان بودند و موفق عمل نکرده اند.
استقلال به عکس پرسپولیس هیچ مشتری دست به نقدی را هم برای واگذاری ندارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده