ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

احتمال افزایش حملات تروریستی در بغداد

فرماندهی عملیات پایتخت عراق اعلام کرد که برنامه جدیدی را برای تأمین امنیت پایتخت و جلوگیری از انفجارهای تروریستی و حملات انتحاری آماده خواهد کرد . العالم: فرماندهی عملیات بغداد روز پنجشنبه اعلام کرد: احتمال افزایش حملات تروریستی و انتحاری کمی پیش از آغاز عملیات پاکسازی شهر فلوجه ( شرق استان الانبار) بسیار زیاد است.

شبکه سومریه نیوز به نقل از بیانیه فرماندهی عملیات بغداد خاطرنشان کرد: برنامه جدید تأمین امنیت بغداد شامل محاصره بسیاری از مناطق فعالیت گروهک های داعش ، استقرار نیروهای بیشتر در اطراف پایتخت و بازرسی دقیقتر در ایست های بازرسی است .

بیانیه فرماندهی عملیات بغداد حاکیست : تعداد گشتی های امنیتی نیز افزایش یافته است تا در صورت دریافت هر نوع اطلاعاتی درباره تروریست ها سریعاً در محل اعلام شده حاضر شود زیرا اطلاعات واصله حاکیست که گروهک های داعش درپی اجرای حملات تروریستی بیشتر در پایتخت هستند تا مانع پرداختن ارتش و دیگر نهادهای امنیتی به پاکسازی شهر فلوجه شوند.

فرماندهی عملیات بغداد اعلام کرد : نیروهای امنیتی چندی پیش 30 درصد از نقشه های تروریستی و انتحاری بغداد را خنثی کردند و پیش بینی می شود که برنامه جدید تأمین امنیت پایتخت اکثر نقشه های تروریستی و انتحاری را خنثی کند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده