ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برخی وقتی در خانه بنشینند مردم آرام ترند اگر با کلیدشان مشکلی را حل نکردند بهتر است قفلی برایش نسازند

محمدباقر قالیباف با تبریک ماه پر برکت و فرا رسیدن نیمه شعبان به همه محبان اهل بیت، به همه زحمت کشان این برنامه مردمی تبریک گفت و افزود: طبیعتا طنز یکی از بهترین ابزارهای سازنده است. از همین رو به سهم خودم خوشحالم که برنامه «دکتر سلام» با احساس مسئولیت و تعلقی که در جوانان به کشور و انقلاب و مردم و میهن وجود دارد، توام با صمیمیت و نشاط و صراحت و امید از این ابزار در جامعه استفاده می کند. سرویس اجتماعی فردا:  شهردار تهران در سومین سالگرد جشن «دکتر سلام» گفت: امروز جشن سه سالگی «دکتر سلام» است، یکی از برنامه های بسیار جذاب، خلاق و شاداب جامعه که در حوزه دانشجویی فعال است که تلاش کرده با موضوع طنز و با نگاه امر به معروف و نهی از منکر با روشی درست به موضوعات روز جامعه نگاه کند.

به گزارش شهرنوشت، محمدباقر قالیباف با تبریک ماه پر برکت و فرا رسیدن نیمه شعبان به همه محبان اهل بیت، به همه زحمت کشان این برنامه مردمی تبریک گفت و افزود: طبیعتا طنز یکی از بهترین ابزارهای سازنده است. از همین رو به سهم خودم خوشحالم که برنامه «دکتر سلام» با احساس مسئولیت و تعلقی که در جوانان به کشور و انقلاب و مردم و میهن وجود دارد، توام با صمیمیت و نشاط و صراحت و امید از این ابزار در جامعه استفاده می کند.

قالیباف: برخی با کلیدشان برای کشور قفل درست نکنند

وی با بیان اینکه به عنوان یک شهروند و خدمت گزار خوشحالم که ابزار طنز «دکتر سلام» به خوبی توانسته در اختیار جوانان انقلابی کشور قرار داشته باشد تا به بهترین شکل ممکن استفاده شود، تصریح کرد: طنز در حین اینکه شوخی و نشاط دارد، فرقش با بقیه کارهایی که مورد پسند نیست این است که در دل خود تحلیل، تعلیم و تربیت و تذکر را نیز به همراه دارد.

قالیباف: برخی با کلیدشان برای کشور قفل درست نکنند

قالیباف در ادامه برنامه با تاکید بر اینکه برنامه «دکتر سلام» ایجاب می کند تا برخلاف آنکه مدیران تریبون را به دست می گیرند و جدی صحبت می کنند با لحنی متفاوت با جوانان حاضر در سالن صحبت کنم، ادامه داد: اگر کارهای ما مدیران نبود، شما طنز نویسان نیز نان تان آجر بود.

شهردار تهران با اشاره به اینکه طنز بسیار اثرگذار است و در جلسات جدی به داد مدیران نیز می رسد و تنور طنز نویسان را نیز داغ می کند، به ذکر خاطره ای در این زمینه پرداخت و گفت: از زمانی که توفیق حضور در 3 دوره شورای شهر تهران را دارم، به یاد دارم در یکی از جلسات جدی شورا یکی از اعضا تذکری داد و گفت که آقای شهردار شب گذشته حادثه ای رخ داده و دو نفر از شهروندان در این حادثه جان خودشان را از دست داده اند. چرا به این موضوع رسیدگی نشده است. در آن لحظه دیدم که من باید پاسخ این عضو شورا را بدهم. من نیز میکروفنم را روشن کردم و پس از ابراز تاسف، گفتم که از قضا گزارشی که من امروز صبح از بهشت زهرا(س) گرفتم غیر از این گزارش بوده است. به طوری که دیروز در شهر تهران 120 نفر کشته شده اند و قاعدتا دیشب عزرائیل با شهردار تهران هماهنگی نداشته است.

قالیباف: برخی با کلیدشان برای کشور قفل درست نکنند

قالیباف در بخش دیگری از سخنان خود، با تبریک هفته جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع)، با اشاره به جلسه روز گذشته اش با جمعی از جوانان شهر تهران گفت: دیروز در جلسه با جوانان شهر تهران، یکی از حضار پرسشی از من مطرح کرد مبنی بر اینکه وقتی به پرواز می روم و در پست مدیریتی ام حضور ندارم، شهر را چه کسی اداره می کند؟. من نیز در پاسخ به این مهمان جوان برنامه گفتم در پرواز همواره تلفن همراهم در هواپیما خاموش است، اما به محض رسیدن به مقصد تماس می گیرند . از دوستان وضعیت شهر را جویا می شوم.

قالیباف: برخی با کلیدشان برای کشور قفل درست نکنند

قالیباف در ادامه افزود: در این رابطه باید به خاطره ای اشاره کنم. درست سی سال قبل وقتی همسن و سال خیلی از حاضران جلسه امروز جشن «دکتر سلام» بودم، دقیقا اواخر دهه شصت و اوایل دهه 70 که در جبهه بودم، به یاد دارم آن زمان حجاج وقتی به حج می رفتند بخش عمده ای از مدیران نیز در پست های مختلف با با هزینه دولت و یا هزینه زائران به همراه کاروان ها به حج می رفتند. آن زمان ما هم روحیه جوانی داشتیم و در رده های پایین خدمت می کردیم. گفتند که می خواهند بخشنامه کنند که مدیران دیگر حج نروند و به کارشنان برسند. به یاد دارم آن زمان گفتیم که از قضا این 30 تا 40 روزی که مدیران نیستند کار بهتر پیش می رود. پس به آنها گفتیم و به شما هم می گوییم وقتی من به عنوان شهردار در شهر نیستم، شهر بهتر از زمانی که هستم اداره می شود.
قالیباف: برخی با کلیدشان برای کشور قفل درست نکنند

قالیباف: برخی با کلیدشان برای کشور قفل درست نکنند

شهردار تهران خاطر نشان کرد: این مهم نشان می دهد وقتی برخی در خانه نشسته اند، مردم آرام ترند. و اگر برخی با کلیدشان نتوانستند مشکلات کشور را حل کنند، بهتر است قفلی برای کلیدشان نسازند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده