ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز: توزیع نامناسب نیروی انسانی مشکل این دانشگاه است

محمد هادی ایمانیه، روز پنجشنبه در حاشیه همایش معاونان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: در برخی از واحدهای دانشگاه علوم پزشکی شیراز اگر شماری ازنیروها را حذف کنیم هیچ مشکلی رخ نمی دهد و خللی در کار به وجود نمی آید اما این در حالی است که مراکزی مانند آزمایشگاه ها و اتاق های عمل کمبود شدید نیرو دارند .
وی اضافه کرد: بدون تعدیل و یا اخراج نیرو باید کاری کنیم که از نیروها استفاده بهینه شود و این امر با تغییر در ساعت های کاری و یا کاستن از ساعت حضور برخی نیروها قابل اجراست.
ایمانیه افزود: کاهش ساعت های کاری برخی از نیروها چه بسا رضایت بیشتر و بهتر مردم را هم در پی داشته باشد و افزون بر این امر از کاغذ بازی اداری هم کاسته می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین بر لزوم جذب نیروهای فنی نخبه در این دانشگاه تاکید کرد و گفت: نیروهای عملیاتی که در واحدهایی غیر از حوزه بهداشت فعال هستند و کسانی که در بخش های فنی اشتغال دارند باید از نخبگان و افراد سرآمد انتخاب شوند.
ایمانیه، بیان کرد: توجه بیشتر به نیروهای فنی در بخش های مختلف، این دانشگاه و مراکز درمانی را همیشه سرپا نگه می دارد و از آن یک دستگاه همیشه آماده می سازد.
ایمانیه، همچنین با تاکید بر لزوم ایجاد تحول در دانشکده های مدیریت وزارت بهداشت اظهار داشت: کسانی هستند که تحصیلات عالیه دارند و در دانشکده های مدیریت هم تحصیل کرده اند اما توان کافی برای مدیریت واحدهای دانشگاهی را ندارند به همین سبب این عرصه نیازبه تحول اساسی داردو بایدچهارچوبهای گزینشی جدی برای تربیت نیروهای مدیر تعریف شود.
6113 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده