همایش جوان ایرانی و سبک زندگی اسلامی در نکا برگزار شد

حجت الاسلام شهاب مرادی ، کارشناس مسائل دینی در این همایش با تاکید بر دستور کار قرار دادن سبگ رندگی دینی و اسلامی گفت : سبک زندگی فرهنگ زندگی ما است که در مناطق مختلف متفاوت است.
وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های رهبری نهادینه کردن سبک زندگی در جامعه است، افزود: توجه به ارزش ها بویژه روش سبک زندگی اسلامی و درست زندگی کردن از مسایلی است که باید مورد توجه باشد.
مردای گفت : باید جامعه را به سمت زندگی اسلامی و ارزشی هدایت و با فعال کردن آحاد جامعه و دوری از تنبلی فرهنگ کار و تلاش را در جامعه نهادینه کنیم.
وی ادامه داد: امسال براساس فرمایشات رهبری سال اقتصاد مقاومای و اقدام و عمل نام گرفته است اما یکی از موانع مهم اقتصاد مقاومتی، تنبلی است که باید از آن دوری شود.
این کارشناس مسائل دینی گفت: باید اقتصاد مقاومتی با نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش در جامعه نهادینه شود.
فرماندار نکا نیز با بیان اینکه وجود هجمه های بالای تهاجم فرهنگی در جامعه و سبک زندگی تاثیر گذار است ، گفت : باید با نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی، جامعه را به سمت نیکی ها و پیشرفت رهنمون کنیم.
جعفر احمدی افزود : باید برای زندگی خود الگو داشته باشیم و برگزاری این همایش های سبک زندگی اسلامی در واقع الگوسازی برای نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی برای جوانان و آحاد جامعه است.
در این همایش از ' محبوبه محمدنژاد ' مربی برتر تکواندو و ' محمد لائینی ' حافظ و قاری برترکشوری تجلیل شد.
7332/1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همایش جوان ایرانی و سبک زندگی اسلامی در نکا برگزار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X