ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظام اسلامی با تکیه بر توان مردم و ظرفیت های داخلی موفق خواهد شد

به گزارش ایرنا سردار محسن رضایی روز پنجشنبه در گردهمایی رزمندگان دوران دفاع مقدس در بیجار با تبریک خجسته ایام میلاد منجی عالم، مهدی موعود(عج) برخورداری از پشتیبانی مردم را یک موضوع مهم در مدیریت کشور دانست و گفت: دو امید و امیدواری در طول تاریخ این کشور مشاهده شده است.
وی در تشریح این دو امید گفت: برخی از سیاستمداران و دولتمردان از قاجار و پهلوی تا مصدق و دولت های موقت اوایل انقلاب، به کشورهای خارجی و توجه به پشتیبانی آنان امید بستند و برخی دیگر نیز به مردم و پشتیبانی مردمی کشور دل بستند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: بروید برگ هایی از تاریخ در خصوص حوادث و اتفاقات کشور را که نتیجه امید به خارج و امید به مردم بوده است ورق بزنید تا با سرگذشت هرکدام بهتر آشنا شوید.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تنها موضوعی که آینده کشور را از دست چپاولگران و غارتگران نجات داده و مایه افتخار کشور شده است امید به مردم و پشتیبانی مردم بوده است.
وی گفت: رژه هیات ها و مسافران خارجی به کشور اگر در راستای امید به خارج باشد، قطعا طبق گواهی تاریخ شکست برنامه ها را در پیش خواهد داشت.
وی تاکید نمود: مواظب فریب ها و خنده های تلخ دشمنان و استکبار باشیم.
رضایی، یاس از آمریکا برای مردم و نظام اسلامی را مایه افتخار و سربلندی دانست و گفت: تمام پیروزی های بعدی نظام از وقتی شروع شد که مدیران به مردم توجه کردند.
دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام در بخش دیگری از سخنانش به دلاور مردی های مردم بیجار در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: مردم بیجار در دوران هجوم مزدوران استکبار و دفاع مقدس افتخارات زیادی کسب کردند و به همین دلیل سپاه به فداکاری مردم بیجار افتخار می کند.
او گفت: برگزاری این گردهمایی علاوه بر فراهم نمودن یک دیدار مناسب باعث یادآوری شجاعت و شهامت رزمندگان در دوران هجوم مزدوران به غرب و شمال غرب و حکومت بعث عراق در جنوب شد.
سرلشکر رضایی رزمندگان بیجاری را پیشگامان عرصه شهادت، شجاعت و دلاوری برای دفاع از انقلاب نوپای اسلامی برشمرد و تاکید نمود: آنگاه که دشمن تا 10 کیلومتری بیجار رسیده بود، هیچکس فکر نمی کرد این رزمندگان علاوه بر حفاظت از شهر خود، بزودی استان کردستان را از لوث مزدوران استکبار پاک خواهند کرد.
به گفته وی رزمندگان حاضر در این گردهمایی، شهیدان زنده بیجار هستند که در گمنامی تمام از کیان اسلام و انقلاب اسلامی دفاع نمودند.
او هجرت 13 رزمنده بیجار به مناطق عملیاتی جنوب را از مصادیق بارز دلاوران سرزمین مجاهدات های خاموش عنوان کرد و گفت: این جوانان در سکوت کامل به قصد هجرت بسوی خدا قدم برداشتند که خداوند متعال آن را عزتمند نمود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام فداکاری و حضور ولایت مدارانه مردم شهرستان بیجار را موجب استقلال و افتخار کشور برشمرد و یاد آوری نمود مردم این دیار یاران صدیق امام(راحل) و رهبر معظم انقلاب هستند.
دبیر مجمع مصلت نظام گفت: از توجه به امید خارج که همانند یک سراب است پرهیز و به امید واقعی که همان مردم هستند تکیه کنید.
بیجار در 145 کیلومتری سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7350/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده