ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

با چند فعالیت ساده خانه‌تان را بهاری کنید

اردی‌بهشت عزیز تمام شده اما هنوز بهار است و باید لذت برد. چیزی نمانده که تابستان گرم از راه برسد و همه برنامه‌های بهاری موکول شوند به سال آینده. پس چرا همین امروز دست به کار نشویم و خانه را بهاری نکنیم؟ هنوز یک ماه از بهار مانده که می‌شود لذتش را برد. سرویس سبک زندگی فردا: اردی‌بهشت عزیز تمام شده اما هنوز بهار است و باید لذت برد. چیزی نمانده که تابستان گرم از راه برسد و همه برنامه‌های بهاری موکول شوند به سال آینده. پس چرا همین امروز دست به کار نشویم و خانه را بهاری نکنیم؟ هنوز یک ماه از بهار مانده که می‌شود لذتش را برد. 
۱.لباس‌های زمستانی به طرف انبار
به سراغ کمد لباسی‌هایتان بروید و تمام لباس‌های زمستانی را جمع کنید و بگذارید داخل انباری. جا را برای لباس‌های بهاری باز کنید. هوا دیگر سرد نخواهد شد تا زمستان آینده. 
با چند فعالیت ساده خانه‌تان را بهاری کنید
۲.گل‌های شاخه‌ای، بهار می‌آورند
چند گلدان پایه کوتاه روی میز و طاقچه‌های خانه بگذارید. می‌توانید هم با کمک شیشه مربا و ... گلدان‌های پایه کوتاه ساده بسازید. گل‌های شاخه ای بخرید و کل خانه‌تان را گل‌باران کنید. بهار است.
با چند فعالیت ساده خانه‌تان را بهاری کنید
۳.دستگیره‌ها و دستمال‌های آشپزخانه در چه حال و روزی هستند؟
به سراغ دستمال‌ها و دستگیره ها بروید. در چه حال و روزی هستند؟ می‌توانید با چهل‌تکه‌دوزی و چند مدل پارچه گل‌دار و زیبای بهاری دستمال‌های نو و جذاب برای خودتان بسازید.
با چند فعالیت ساده خانه‌تان را بهاری کنید
۴.قاب‌ها را تنوع دهید
اگر اهل تزئینات دیوار هستید. دست به کار شوید. تمام قاب‌ها و نقاشی‌ها را بردارید و با چیدمانی جدید و کمی جا به جایی دوباره آویزشان کنید. از تغییر نترسید.
۵.یک میز غذاخوری با بارش نور صبحگاهی
میزغذاخوری‌تان را به جلو پنجره جا‌به‌جا کنید. بگذارید صبح موقع صبحانه خوردن تابش آفتاب همراهی‌تان کند. می‌توانید پنجره را هم باز کنید و بگذارید نسیم مطبوع بهاری شما را لمس کند.
با چند فعالیت ساده خانه‌تان را بهاری کنید
۶.مجله ها و روزنامه ها و سامان دهی‌شان
اگر اهل آرشیو مجله هستید، برای آن‌ها مکانی را مشخص کنید. روی میز کنار مبل‌ها جای مناسبی برای آرشیو مجله نیست. 
و روزنامه‌ها تاریخ مصرفشان تا فرداست. پس نگه‌داری شان بیهوده است. بریزید دور. البته در سطل مخصوص بازیافت
۷.میز کارتان را نظم دهید
به سراغ میزکارتان بروید و کمی خلوتش کنید. می‌توانید یک شاخه گل را جایگزین‌ دیگر تزئینات میزتان کنید.
با چند فعالیت ساده خانه‌تان را بهاری کنید
۸.بهاری بپوشید
برای بهار و گرمایش بهتر است کاری بکنید. لباس‌های بهاری با لباس‌های تابستانی متفاوتند. به این تفاوت احترام بگذارید. لباس‌های بهاری رنگ‌های ملایم و گل‌های ریز دارند. سبک و راحت هستند و به شما حس پرواز می‌دهند. 
اگر هنوز به سراغ‌شان نرفته‌اید حتما همین هفته این‌کار را انجام دهید.
۹.فنجان‌ دکوری معنی ندارد
فنجان‌های زیبا و دوست‌داشتنی‌تان را که نگه‌داشته اید برای آن روز مبادایی که مهمان مهمی می‌آید و می‌خواهید به خوبی از او پذیرایی کنید را از کمد بیرون بیاورید. 
هیچ کسی مهم‌تر از شما و هیچ‌زمانی بهتر از روز‌های بهاری نیست. برای خودتان چایی بریزید و از عصر بهاری‌تان لذت ببرید.
با چند فعالیت ساده خانه‌تان را بهاری کنید

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X