ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نشست "واکاوی تجربه برگزاری نمایشگاه کتاب درشهر آفتاب"برگزارمی شود

به گزارش خبرگزاری مهر. مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران از برگزاری نشست علمی با محوریت بررسی ابعاد مختلف تجربه امسال و نیز ظرفیت های قابل توسعه در مجموعه شهر آفتاب جهت برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه کتاب در سال های آتی خبر داد.

بابک نگاهداری ضمن بیان این مطلب افزود: خوشبختانه مجموعه شهر آفتاب توانسته است رضایت درصد بالایی از مخاطبان و ناشران را به خود اختصاص دهد. البته در عین حال طبیعی است که برخی کاستی ها نیز در نخستین تجربه وجود داشته باشد که حتما با بررسی ها و برنامه ریزی های دقیق قابل رفع است.

در ادامه نگاهداری اذعان داشت: به همین منظور مرکز مطالعات اقدام به برگزاری نشستی تخصصی با همکاری یکی از دانشگاههای معتبر تهران و با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف نمایشگاه امسال و نیز پتانسیلها و فرصت های نهفته خواهد نمود تا با ارائه راهکارهای علمی و عملی، زمینه توسعه و شکوفایی هر چه بیشتر این مجموعه را فراهم سازد.

وی ابراز امیدواری کرد که خروج تدریجی کشور از رکود اقتصادی و بروز رونق در صنعت چاپ و نشر و افزایش درآمد سرانه و بودجه های فرهنگی، رونق مضاعفی به این مجموعه نمایشگاهی در سال آتی بدهد.

گفتنی است این نشست با حضور جمعی از اساتید حوزه شهرسازی، علوم اجتماعی، خبرگان صنعت نشر و متخصصانی از سایر رشته های مرتبط با مدیریت شهری و نیز برخی از اعضای محترم شورای شهر و مدیران شهرداری در اوایل خردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده