ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مرد محبوب سکوها در شیراز؛ ستار، صدای آشنا کشتی (عکس)


به گزارش "ورزش سه"، «این تیم ایران است یا علی مدد سرور جانان است یا علی مدد»، « دلیر ایران است یا علی مدد رستم دستان است است»


چند بار این شعار را با سنج و دمام و طبل در ورزشگاه های مختلفی که بازی تیم ملی را میزبانی میکرده اند سر داده اید یا چند بار به عنوان یک ورزشکار ملی ازاین شعار  به خروش آمده اید؟


خودش میگوید این شعار من است؛ "حسین ستار،۶۵ ساله،زاده ابادان ،ساکن شیراز"

 


لیدر تیم های ملی ایران که از جام تختی شیراز سی سال پیش شناخته شد و هنوز که هنوز است در هر میدان ملی فریاد ایران ایران سر میدهد.


کشتی گیران ایران وقتی ستار را پای اتوبوس تیم ملی دیدند با تشکر از حضور همیشگی اش می گفتند وقتی صدای طبل تو را میشنویم خودمان را در جنگ میبینیم و انگیزه میگیریم.

 

 


لیدری که هیچگاه نه آبی را تشویق کرد و نه قرمز و در جام جهانی فرانسه به گفته خودش در کنار جام های جهانی کشتی شیرین ترین خاطراتش رقم خورده است.


لیدر ابادانی تیم های ملی پنج سال پیش عمل قلب باز کرد اما باز هم دلش طاقت نمی آورد تیم ملی را تنها بگذارد و مثل همیشه بدون هیچ چشم داشتی از ورزشکاران و مربیان دینش را ادا کرده ،شاید وقت آن رسیده بود ما هم دینمان را ادا کنیم.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده