ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سامانه پژوهش های تقاضا محور ویژه بنگاه های اقتصادی خرد مازندران رونمایی شد

رونمایی از این سامامه همزمان با برگزاری هفتمین سمینار ارتباط دانشگاه و صنعت در دانشکده فنی و حرفه ای امام محمد باقر ساری صورت گرفت .
رئیس منطقه 8 دانشکده های فنی و حرفه ای کشور در آیین رونمایی این سامانه گفت که این سامانه پل ارتباطی میان پژوهشگران دانشگاهها و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی مازندران خواهد بود .
مسعود کریمی افزود : اطلاعات مربوط به پژوهشگران و دانشگاهیان ماهر در عرصه فعالیت های علمی به همراه نحوه همکاری و سابقه کاری آنها در این سامانه ثبت و درج می شود .
وی ادامه داد : با راه اندازی این سامانه اطلاعاتی ارتباط میان اعضای هیات علمی و پژوهشگران دانشکده های فنی و حرفه ای مازندران با بخش صنعت بیشتر خواهد شد تا از ظرفیت علمی آنان برای پیشبرد فعالیت علمی اقتصادی استفاده شود .
عضو هیات علمی دانشکده فنی و حرفه ای آمل و مجری طرح سامانه پژوهش های تقاضا محور ویژه بنگاههای اقتصادی خرد در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت : درخواست پژوهشگران متقاضی ثبت نام ، در دبیرخانه این سامانه از نظر مدارک علمی ، کارنامه و سابقه کاری و اجرایی مورد بررسی قرار می گیرد .
حسین سلمانی افزود : نام و مشخصات پژوهشگران پس از طی مراحل تایید در دبیرخانه ، در فهرست اسامی پژوهشگران آماده فعالیت و همکاری با مراکز تولیدی و صنعتی قرار می گیرد .
به گفته مجری سامانه پژوهش های تقاضا محور ویژه بنگاههای اقتصادی مازندران ،مدیران شرکت های تولیدی و صنعتی می توانند درخواست و نیاز پژوهشی واحد خود را از طریق دبیرخانه در این سامانه ثبت کنند .
وی ادامه داد : پس از مشخص شدن نیاز پژوهشی این واحدها ، تهیه طرح پژوهشی براساس نوع مدرک و تبحر پژوهشگران به آنان معرفی و منجر به عقد قرارداد همکاری می شود .
سلمانی اجرایی شدن این سامانه را در بسترسازی برای اشتغالزایی پژوهشگران دانشگاهی بسیار حائز اهمیت دانست و افزود : در مدت دو ماه فعالیت آزمایشی این سامانه و با اعلام نیاز طرح پژوهشی از سوی 10 بنگاه اقتصادی خرد مازندران ، 10 فارغ التحصیل دانشگاهی برای تهیه این طرح ها مشغول به کار شدند .
وی همچنین از درخواست 10 طرح پژوهشی از سوی چند بنگاه اقتصادی بزرگ مازندران خبرداد و گفت که با عقد قرارداد انجام کار تحقیقاتی این شرکت ها زمینه اشتغالزایی و فعالیت 70 فارغ التحصیل دانشگاهی و پژوهشگر استان فراهم می شود .
سامانه پژوهش های تقاضا محور ویژه بنگاه های اقتصادی خرد مازندران به نشانی www.rprb.ir قابل رویت و دسترسی برای علاقه مندان است .
2096/1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده