سامانه پژوهش های تقاضا محور ویژه بنگاه های اقتصادی خرد مازندران رونمایی شد

رونمایی از این سامامه همزمان با برگزاری هفتمین سمینار ارتباط دانشگاه و صنعت در دانشکده فنی و حرفه ای امام محمد باقر ساری صورت گرفت .
رئیس منطقه 8 دانشکده های فنی و حرفه ای کشور در آیین رونمایی این سامانه گفت که این سامانه پل ارتباطی میان پژوهشگران دانشگاهها و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی مازندران خواهد بود .
مسعود کریمی افزود : اطلاعات مربوط به پژوهشگران و دانشگاهیان ماهر در عرصه فعالیت های علمی به همراه نحوه همکاری و سابقه کاری آنها در این سامانه ثبت و درج می شود .
وی ادامه داد : با راه اندازی این سامانه اطلاعاتی ارتباط میان اعضای هیات علمی و پژوهشگران دانشکده های فنی و حرفه ای مازندران با بخش صنعت بیشتر خواهد شد تا از ظرفیت علمی آنان برای پیشبرد فعالیت علمی اقتصادی استفاده شود .
عضو هیات علمی دانشکده فنی و حرفه ای آمل و مجری طرح سامانه پژوهش های تقاضا محور ویژه بنگاههای اقتصادی خرد در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت : درخواست پژوهشگران متقاضی ثبت نام ، در دبیرخانه این سامانه از نظر مدارک علمی ، کارنامه و سابقه کاری و اجرایی مورد بررسی قرار می گیرد .
حسین سلمانی افزود : نام و مشخصات پژوهشگران پس از طی مراحل تایید در دبیرخانه ، در فهرست اسامی پژوهشگران آماده فعالیت و همکاری با مراکز تولیدی و صنعتی قرار می گیرد .
به گفته مجری سامانه پژوهش های تقاضا محور ویژه بنگاههای اقتصادی مازندران ،مدیران شرکت های تولیدی و صنعتی می توانند درخواست و نیاز پژوهشی واحد خود را از طریق دبیرخانه در این سامانه ثبت کنند .
وی ادامه داد : پس از مشخص شدن نیاز پژوهشی این واحدها ، تهیه طرح پژوهشی براساس نوع مدرک و تبحر پژوهشگران به آنان معرفی و منجر به عقد قرارداد همکاری می شود .
سلمانی اجرایی شدن این سامانه را در بسترسازی برای اشتغالزایی پژوهشگران دانشگاهی بسیار حائز اهمیت دانست و افزود : در مدت دو ماه فعالیت آزمایشی این سامانه و با اعلام نیاز طرح پژوهشی از سوی 10 بنگاه اقتصادی خرد مازندران ، 10 فارغ التحصیل دانشگاهی برای تهیه این طرح ها مشغول به کار شدند .
وی همچنین از درخواست 10 طرح پژوهشی از سوی چند بنگاه اقتصادی بزرگ مازندران خبرداد و گفت که با عقد قرارداد انجام کار تحقیقاتی این شرکت ها زمینه اشتغالزایی و فعالیت 70 فارغ التحصیل دانشگاهی و پژوهشگر استان فراهم می شود .
سامانه پژوهش های تقاضا محور ویژه بنگاه های اقتصادی خرد مازندران به نشانی www.rprb.ir قابل رویت و دسترسی برای علاقه مندان است .
2096/1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سامانه پژوهش های تقاضا محور ویژه بنگاه های اقتصادی خرد مازندران رونمایی شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X