ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آشتی بن و چن بعد از یک سال

اگر به خاطر داشته باشید حدود یک سال قبل خبر جدایی «بن افلک» و «جنیفر گارنر» به دلیل خیانت افلک رسانه ای شد. با این حال اکنون به نظر می رسد دوران جنگ به پایان رسیده و افلک و گارنر می خواهند دوباره با هم زندگی کنند. روزنامه هفت صبح: اگر به خاطر داشته باشید حدود یک سال قبل خبر جدایی «بن افلک» و «جنیفر گارنر» به دلیل خیانت افلک رسانه ای شد. با این حال اکنون به نظر می رسد دوران جنگ به پایان رسیده و افلک و گارنر می خواهند دوباره با هم زندگی کنند.

«پی پل» نوشته است که افلک گفته حاضر است هر کاری انجام بدهد که گارنر دوباره حاضر به زندگی با او شود. یکی از دوستان نزدیک این زوج نیز این خبر را تایید می کند: «بن می خواهد دوباره زندگی اش را با جن از سر بگیرد.»

آشتی بن و چن بعد از یک سال

مسئله اما این است که جنیفر هنوز برای این کار آماده نیست: «جنیفر می گوید هنوز آمادگی روحی ندارد. با این حال بن روی خودش به شدت کار کرده و اکنون کاملا با آن بن سابق فاصله دارد. هیچ چیز بین جنیفر و بن عوض نشده و برای آنها همچنان راحتی فرزندان شان در اولویت است.»

به نظر می رسد که اوضاع واقعا بین آنها رو به خوبی پیش می رود. زیرا گارنر و افلک به صورت خانوادگی و با هم به تعطیلات رفته اند. آنها هفته گذشته با سه فرزندشان و بولت، سرافینا و ساموئل به پاریس سفر کردند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها- فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده