ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

15هزاردانش آموخته دانشگاه فرهنگیان درسال جدیدتحصیلی وارد مدارس می شوند

به گزارش ایرنا، عباس قنبری عدیوی روز پنجشنبه در نخستین همایش علمی، پژوهشی سراسری ارزشیابی کیفی توصیفی در شهرکرد با بیان برگزاری جشن دانش آموختگی این دانشجو معلمان در اواخر نیمه اول امسال افزود: این جشن با هدف آماده سازی دانشجو معلمان برای حضور در عرضه تعلیم و تربیت برگزار می شود.
وی گفت: از این تعداد فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان، 12 هزار نفر معلم ابتدایی و سه هزار نفر دبیران مقاطع مختلف تحصیل هستند.
وی، اجرای برنامه ای مختلف در حوزه های پژوهش و فعالیت های تحقیقاتی و افزایش تعداد کد رشته های تحصیلی در مقاطع تکمیلی را از مهمترین برنامه های سال تحصیلی جدید در دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد.
قنبری عدیوی از حمایت دانشجویان متاهل و همچنین اجرای طرح تقویت بازارچه های دانشجویی و نشست های مشورتی دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان خبر داد.
به گزارش ایرنا، نخستین همایش علمی پژوهشی ارزشیابی کیفی توصیفی با همکاری انجمن علمی پژوهشگری پردیس شهید باهنر شهرکرد دانشگاه فرهنگیان استان چهارمحال وبختیاری و معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان امروز در پردیس باهنر شهرکرد برگزار شد.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده