ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نخستین همایش علمی، پژوهشی ارزشیابی کیفی توصیفی درشهرکرد برگزارشد

به گزارش ایرنا، معاون آموزشی پردیس شهید باهنر شهرکرد در این همایش گفت: 133 مقاله به دبیرخانه نخستین همایش علمی، پژوهشی سراسری ارزشیابی کیفی توصیفی درشهرکرد واصل شد.
سودابه شیرانی افزود: از این تعداد مقاله 15 مقاله در قالب پوستر و 10 مقاله نیز در قالب سخنرانی ارائه شد.
وی اظهار داشت: مقالات ارسالی به این همایش در سه سطح دانشجویی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا از سراسر کشور ارسال شده بود.
شیرانی ارزشیابی کیفی توصیفی از نظریه تا عمل، ارزشیابی مستمر، ارزشیابی پویا و رشد دهنده، ارزشیابی کیفی توصیفی و نظریه های نوین یاددهی و یادگیری، الزامات اجرایی ارزشیابی کیفی توصیفی در ابعاد مختلف، ارزشیابی کیفی توصیفی و تنوع ابزارها را از محورهای مقالات این همایش برشمرد.
وی گفت: رویه ها و روش ها، ارزشیابی کیفی توصیفی، تجارب جهانی و مطالعات تطبیقی، چالش های عملی و اجرایی ارزشیابی کیفی توصیفی در کلاس درس و نقد ارزشیابی کیفی توصیفی از نظر اولیاء، معلمان، مدیران و مسؤولان ازدیگر محورهای این همایش است.
به گزارش ایرنا، ارزشیابی توصیفی، شیوه ای از ارزشیابی تحصیلی – تربیتی است که اطلاعات معتبر و مستند برای شناخت دقیق و همه جانبه فراگیران در ابعاد مختلف یادگیری، با استفاده از روش و ابزارهای مناسب سنجش همانند آزمون ها (به ویژه آزمون های عملکردی)،‌ پوشه کار و مشاهدات حول فرایند یاددهی- یادگیری را فراهم می نماید.
در این همایش یکروزه کارگاه های بررسی ارزشیابی کیفی توصیفی و نمایشگاهی از فعالیت های دانش آموزان مدارس ابتدایی استان نیز دایر شد.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X