ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جعل عکس با هدف تخریب محمدجواد ظریفاگر دین ندارید، آزاده هم نیستید، لااقل عکس ظریف را خوب فتوشاپ کنید!

اگر دوستانم تا لحظه انتشار این یادداشت به فکر نیفتاده‌اند که پروژه زن دوم گرفتن برای محمدجواد ظریف را بیاندازند گردن اصلاح‌طلبان، هنوز وقت هست. آفتاب : محمدمهاجری در ادامه یادداشت خود در خبرآنلاین نوشت: می‌شود برای لحظاتی صداقت و حیا و اخلاق را قورت داد و این خبر را نوشت: "مدافعان برجام که طشت رسوایی‌شان از بام افتاده و دیگر نمی‌توانند با وعده‌های سرخرمن مردم را سر کار بگذارند، در یک رفتار شنیع‌، رفته‌اند عکس یک زنی را پیدا کرده‌اند و با استفاده از فناوری صهیونیستی فتوشاپ، به‌جای همسر دکتر ظریف قرار داده‌اند تا اذهان عمومی را از ناکامی‌های برجام منحرف کنند. اخبار کاملا موثق و غیرقابل انکار حاکی است که این اقدام سخیف توسط فردی بنام" ن-الف" که در دفتر "ا-ر-م" کار می‌کرده و کلا عنصر مشکوکی است انجام شده است. به‌زودی اطلاعات بیشتری در باره این عنصر نفوذی منتشر می‌کنیم"
بعد از انتشار خبر هم دوستان می‌توانند اگر دادگاه، فرد فتوشاپ‌کننده را احضار کرد، سروصدا راه بیاندازند که: ایها الناس! می‌بینید؟ این دکتر ظریف کل مملکت را به مصداق ضرب‌المثل "آش با جاش" تسلیم غربی‌ها کرده و هرچه سانتریفیوژ داشته‌ایم روی هوا برده، آن وقت یک آدم مخلصی که البته کمی بدسلیقگی کرده دستگیرش کرده‌اند.
جعل عکس با هدف تخریب محمدجواد ظریف/اگر دین ندارید، آزاده هم نیستید، لااقل عکس ظریف را خوب فتوشاپ کنید!
آنچه در باره دکتر ظریف اتفاق افتاد کثیف بود؛ زشت بود؛ بی‌اخلاقی بود؛ نامردی بود؛ پستی بود و... در بین اینهمه بزرگوار اصولگرای پاک بااخلاق جوانمرد خوش‌غیرت خوش‌طینت، یک نفر پیدا نشد که لااقل یک اخم بکند؟
دینداری‌مان سرمان را بخورد؛ ترس از معاد و قیامت و شب اول قبر ارزانی‌مان باشد؛ آزاده بودن و حریت و مردانگی هم طلب‌مان بماند؛ دست‌کم توصیه کنیم کمی فتوشاپش را حرفه‌ای‌تر انجام بدهیم که گندش زود درنیاید!

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده