موسسه های قرآنی بزرگترین نهاد مردمی ساختارمند در ترویج فرهنگ اسلامی هستند

حسن محمدی روز پنجشنبه در حاشیه دومین نشست رئیسان هیات مدیره و مدیران عامل اتحادیه های استانی در زنجان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: هم اکنون بیش از چهارهزار موسسه و تشکل قرآنی دارای مجوز در کشور فعالیت دارند.
محمدی خاطرنشان کرد: مهم ترین چالش موجود در عرصه فعالیت قرآنی، منطبق نبودن برخی قوانین به ویژه قانون کار با شرایط منحصر به فرد موسسه ها قرآنی است.
و ی تاکید کرد: نباید در خصوص مسائل مربوط به بیمه، مالیات و قوانین کار و استخدام به موسسه های قرآنی به عنوان بنگاه اقتصادی نگاه شود.
محمدی به اختصاص دوهزار میلیارد ریال اعتبار به شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور در سال جاری اشاره کرد و افزود: امسال برای بیمه فعالان قرآنی نیز 100 میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفته شده است.
وی به ظرفیت بی نظیر استان زنجان در حوزه فعالیت های دینی اشاره کرد و افزود: این استان الگوی مناسبی را در انسجام هیات های مذهبی ارائه کرده است و انتظار می رود این اتفاق در خصوص نهاد های مردمی قرآنی نیز صورت گیرد و ما شاهد انسجام و همگرایی شبکه عظیم فعالان قرآنی در همه استان ها باشیم.
7312/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موسسه های قرآنی بزرگترین نهاد مردمی ساختارمند در ترویج فرهنگ اسلامی هستند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X