ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند بهره گیری از توان داخلی است

قاسم سلیمانی دشتکی درگفت وگو با خبرنگار مهر در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی در سطح استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند بهره گیری از توان داخلی و استفاده از ظرفیت ها است.

وی افزود: باید از ظرفیت جوانان استان چهارمحال و بختیاری و ایده های آنها در مسیر توسعه این استان بهره گیری شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: چهارمحال و بختیاری توانمندی های بسیاری از جمله گردشگری، کشاورزی، صنعت، ظرفیت های ورزشی، گیاهان دارویی و... دارد که باید از این ظرفیت های در مسیر توسعه استان استفاده شود.

قاسم سلیمانی دشتکی ضمن اشاره به نامگذاری سالجاری تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری، افزود: توجه به اقتصاد مقاومتی بسیاری از مشکلات جامعه را حل می کند.

استاندارچهارمحال و بختیاری یادآور شد: تکیه بر توان داخلی و بهره گیری از ظرفیت ها می تواند مسیر توسعه استان را هموار کند.

قاسم سلیمانی دشتکی بیان داشت: در این استان از ابتدای سال تاکنون نشست های مختلفی با موضوع اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در سطح استان چهارمحال و بختیاری برگزار شده است.

همه امکانات برای جذب سرمایه گذاران به سطح استان چهارمحال و بختیاری فعال شود

وی با اشاره به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شده است، بیان کرد: این ستاد با عضویت دستگاه های اقتصادی و استانداری چهارمحال و بختیاری هر هفته در سطح استان تشکل جلسه می دهد.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: هم اکنون به دنبال جذب سرمایه گذار در سطح استان چهارمحال و بختیاری هستیم که این امر نقش مهمی در توسعه استان چهارمحال و بختیاری و ایجاد اشتغال خواهد داشت.

قاسم سلیمانی دشتکی بیان کرد: با تلاش های انجام شده موانع سد راه سرمایه گذاران برداشته شده است و تلاش شده است سرمایه گذاران در مسیر سرمایه گذاری در سطح استان با مشکل مواجه نشوند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ورود سرمایه گذاران در حوزه های مختلف استان چهارمحال و بختیاری موجب شتاب سرعت توسعه این استان می شود، ادامه داد: باید همه امکانات برای جذب سرمایه گذاران به سطح استان چهارمحال و بختیاری فعال شود.

وی یادآور شد: باید به بخش خصوصی اعتماد کرد و تلاش شود از ظرفیت های و توان های بخش خصوصی در مسیر توسعه استان استفاده شود.

قاسم سلیمانی دشتکی در ادامه یادآور شد: با اقدامات انجام شده درخواست سرمایه گذاری در سطح استان چهارمحال و بختیاری از رشد بسیار بالایی برخوردار بوده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده