ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وحیدی: 30 درصد اقتصاد کشور زیرزمینی است

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی روز پنجشنبه در همایش اقتصاد مقاومتی و اقتدار ملی در مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی با طرح این سوال که چرا این موضوع را شفاف نمی کنید، افزود: اقتصاد زیرزمینی موضوع بدی است و این در حالی است که صدا و سیما آن را عادی کرده است.
وی ادامه داد: گفته می شود نمی توان آن را شفاف کرد در حالی که گفتن این کلمات خیانت است.
رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی به مصوبه مجلس درمورد حذف سه دهک از دریافت یارانه ها اشاره کرد و گفت: اصل بر این بود که یارانه ها به دو دهک از جامعه داده شود یعنی کم درآمدها حال گفته می شود چرا به سه دهک پردرآمد یارانه ندهید یعنی به 24 میلیون نفر یارانه ندهیم .
وحیدی افزود: چرا مردم را به وحشت می اندازید وقتی ادبیات چرخش می کند این موضوع پیش می آید باید بگوییم چرا باید به پولدارها یارانه بدهید.
وی خاطرنشان کرد: در اقتدار داخلی باید اقتدار اقتصادی داشته باشیم و تا این موضوع شفاف نشود، نمی توان کاری کرد.
رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی با اشاره به آمارهای متفاوت و قاچاق گفت: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که 15 میلیارد دلار قاچاق در کشور وجود دارد در حالی که گمرک می گوید 6 میلیارد دلار قاچاق، بین این دو رقم اختلاف فاحشی وجود دارد.
وحیدی با طرح این سوال که چرا این موضوع را شفاف نمی کنید، ادامه داد: اقتصاد مقاومتی با اقتدار اقتصادی ممکن است این در حالی است که قرارگاه اقتصادی هر دو هفته یک بار جلسه دارد.
وی تاکید کرد: با هر دو هفته یک بار جلسه نمی توان اقدامی انجام داد، باید تصمیم بگیرید، رهبرمعظم انقلاب به ایجاد چنین قرارگاهی تاکید داشتند ، آیا باید رهبری ساختار این قرارگاه را مطرح کنند چراخودتان فکری نمی کنید.
ادامه دارد....
اجتمام**9105**9132** 1336

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده