مسجد کالیفرنیا میزبان برگزاری انجمن های اسلامی

به گزارش «شيعه نيوز»، این برنامه از ساعت 10 صبح تا 16 عصر در مسجد نسرین برنامه ریزی شده و سه سخنرانی برای این کارگاه برنامه ریزی شده است.

نخستین سخنرانی ساعت در 11 صبح به موضوع «اسلام و خشونت»، سخنرانی دوم در ساعت 13 ظهر به موضوع «اسلام در آمریکا» و سخنرانی سوم در ساعت 15 بعد از ظهر به موضوع «وضعیت زن در اسلام» اختصاص خواهد داشت.

این انجمن ها شامل جلسات پرسش و پاسخ هم خواهد بود و قبل و بعد از سخنرانی ها، تورهایی برای بازدید از مسجد ترتیب داده خواهد شد.

ادبیات اسلامی نیز در دسترس خواهد بود.
سازمان دهندگان این انجمن ها می گویند: مسلمانان حدود یک پنجم از جمعیت جهان را تشکیل می دهند اما این دین هنوز در اغلب موارد با تعابیر و یا تعاریف اشتباه مواجه می شود.»
جامعه مسلمانان محلی از گفتگوی محترمانه و صلح آمیز برای رفع تصورات غلط و دستیابی به درک درستی از دین و راه زندگی استقبال می کنند.


پایان پیام/654

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسجد کالیفرنیا میزبان برگزاری انجمن های اسلامی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شیعه نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X