ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیران روابط عمومی باید توانمندترین فرد دستگاههای اجرایی باشند

به گزارش خبرنگار مهر، حمید ملانوری پیش از ظهر پنجشنبه در همایش مشترک روسای ادارات و مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی شهرستان با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: روابط عمومی قلب تپنده یک سازمان است و اگر سازمان و نهادی می خواهد حیات داشته باشد باید قلب آن خوب بتپد.

وی با اظهار تأسف از اینکه جایگاه و نقش روابط عمومی به معنای واقعی در کشور ما جا نیفتاده است، تصریح کرد: روابط عمومی در ایجاد ارتباط دقیق و مستمر بین دستگاه اجرایی و مخاطبین آن نقش بسیار مهمی دارد.

ملانوری عنوان کرد: روابط عمومی باید نیازهای واقعی جامعه را در حوزه های مختلف بر اساس نیازهای منطقه ای ارزیابی کند.

وی با بیان اینکه بیان خدمات دستگاههای اجرایی به مردم آنها را خوشحال و امیدوار می کند، تأکید کرد: جامعه ای رو به پیشرفت است که نشاط در آن باشد.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: کسانی که در حوزه ارتباطات کار می کنند نقش موثری در پیشرفت جامعه دارند.

فرماندار رفسنجان ادامه داد: اگر روابط عمومی ها به معنای واقعی شکل بگیرند بسیاری از مشغله های مدیران کمتر و در وقت آنها صرفه جویی خواهد شد.

ملانوری با اشاره به اینکه مدیران بیشتر وقت خود را احیاناً در جلسات سپری می کنند، گفت: اینجا روابط عمومی ها هستند که باید ماحصل جلسات و اخبار آنها را به اطلاع مردم برسانند.

وی با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت و اجرای آن به بهترین نحو در شهرستان رفسنجان، یادآور شد: در شهرستان رفسنجان تنها بیش از ۳۰ هزار نفر از کسانی که فاقد بیمه بودند بیمه سلامت همگانی دریافت کردند.

فرماندار رفسنجان اظهار کرد: اطلاع رسانی نقش بسیار مهم و ارزنده ای دارد. اگر خدمات بدهیم اما جامعه را آگاه نکنیم هر چه سرمایه گذاری کنیم بی فایده خواهد بود.

ملانوری تأکید کرد: نقش مدیران روابط عمومی از نقش مدیران سازمان مهمتر، موثرتر و ارزشمندتر است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده