ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دولت الکترونیک به صورت کامل در استان سمنان مستقر شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا خباز صبح پنج شنبه در اولین جلسه کارگروه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد و مدارک رسمی استان سمنان در محل استانداری، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به ضرورت ها و حساسیت های موجود در امرپیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی در سطح استان  اشاره کرد و افزود: نفس این کار پسندیده است و هر کاری که در راستای پیشگیری و مقابله با این پدیده انجام پذیرد خدمت بزرگی به افراد وکشور خواهد بود.

وی ابراز داشت: امیدواریم با  پیگیری، استقامت وکار کارشناسی گام های بزرگتری در این مسیر برداشته شود.

 استاندار سمنان با اشاره به نقش توسعه وگسترش دولت الکترونیک در کاهش جرائم مربوط به جعل و کلاهبرداری، خواستار همراهی تمامی مدیران دستگاه های اجرایی دراین خصوص شد.

خباز تاکید کرد: با سرعت بخشی به روند فعلی، استقرار کامل دولت الکترونیک به صورت پایلوت تا پایان سال در استان سمنان انجام شود و برای تحقق این هدف ضرورت دارد که دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری با تشکیل جلسات کارشناسی ضمن اولویت بندی امور، تعیین خط مشی ها و سیاست های اجرایی با شناسایی و رفع مسائل و مشکلات پیش رو با همکاری دستگاه های ذیربط موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری کند.

اسلامی راد مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری سمنان نیز در این نشست ضمن تشریح مفاد مندرج در دستورالعمل پیشگیری و مقابله با جعل اسناد و مدارک رسمی هئیت وزیران،   وظایف و ماموریت های اصلی و ذاتی کارگروه، انواع وقوع جعل درسطح استان و اهم  تهدیدات موجود در خصوص اسناد ومدارک رسمی درسطح دستگاه های اجرایی و جامعه را بیان کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده