ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غارتگران بیت‌المال حامی بهائیت هستند نفرت مردم از حمایت‌کنندگان

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد رضا نقدی ظهر پنج شنبه در یادواره شهید قاسم مدهنی و ۱۰ هزار شهید عشایر کشور با بیان اینکه همه همت و وجود شهید مدهنی ذوب در ولایت بود اظهار داشت: از جمله مواهبی که این شهید بزرگوار از خدا گرفته بود استعداد درخشان علمی و شجاعت کم نظیری در راه و ولایت بود.

وی با بیان اینکه امروز می بینیم نسل جوان ما از مکتب شهدا چه به خوبی درس گرفته است گفت: موضع انقلاب و یادگاران شهید مدهنی و نگاه به میدان بزرگ حضور جوانان در عرصه های اجتماعی نشان دهنده این بوده که جوانان از مکتب شهدا درس گرفته اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با تاکید بر اینکه امروز جوانان برای مبارزه در سوریه و فلسطین و لبنان اشک می ریزند و برای ثبت نام التماس می کنند گفت: پیروی جوانان از مکتب شهدا از همین یادواره های شهدا و پاسداشت ارزشهای انسانی در کنگره ها نشات می گیرد.

سردار نقدی با تاکید بر اینکه این مسیر شکستی ندارد گفت: ملتی که در مکتب شهدا درس آموز باشد و مسیرش را بر اساس مکتب آنها مشخص کند شکست ندارد.

وی بیان داشت: کسانی که برای شکست ما نقشه کشیده اند باید بدانند که در آینده خودشان شکست خواهند خورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه ۱۰ هزار شهید عشایر همواره پیشرو عرصه های جهاد و ولایت بودند گفت: از سالهای دور شاهد سلحشوری های عشایر آذری و ترک در جنگ چالدران، ایستادگی عشایر عرب در برابر رژیم انگلیس، قهرمانی های قوم لر و قیام آنها در برابر رژیم شاهنشاهی بوده ایم.

سردار نقدی با بیان اینکه وجود ۱۰ هزار شهید از جامعه عشایری یک سند روشن در حقانیت این مسیر روحانی است گفت: عشایر برجسته ترین خصلت های انسانی را دارند.

ویبا بیان اینکه صداقت، جوانمردی، سخت کوشی و فداکاری برای یکدیگر از جمله ارزش های انسانی است که در میان عشایر نهادینه شده است گفت: برجسته ترین ویژگی عشایر ولایتمداری آنها است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه دشمن برای از بین بردن همه این خصلت ها و تضعیف ملت تلاش می کند گفت: دشنمن حق و باطل را با فتنه گری ها مخلوط کرده تا نتوانیم راه درست را تشخیص دهیم.

سردار نقدی با بیان اینکه افرادی به خود اجازه می دهند برای گم کردن راه و مسیر ملت از بهائیت حمایت کنند گفت: آنها فکر می کنند با حمایت از بهائیت جاسوس و بی آبرو، که امام راحل(ره) از آنها به عنوان یک شبکه جاسوسی و نه یک فرقه مذهبی نام برده اند می توانند به این جریان آبرو بدهند.

وی با بیان اینکه فکر می کنند با حمایت چنین جریان فاسدی که هسته مرکزی آن روی کار آمدن رضا خان، ساواک و شکنجه ملت در دوران طاغوت بوده است به آن آبرو می دهند گفت: این در حالیست که این اقدام آنها جز ننگ و نفرت بیشتر مردم چیزی ندارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان بیان داشت: مردم می دانند غارتگران بیت المال حمامی بهائیت هستند.

این خبر تکمیل می شود...

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده