آغاز کنگره سراسری بینایی سنجی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی مشهد، رییس کنگره در این مراسم گفت: هم اکنون دو هزار و ۵۰۰ اپتومتریست در سطح کشور فعالیت دارند.

عباس عظیمی افزود: دانشگاه علوم پزشکی مشهد قطب علمی اپتومتری در سطح کشور شناخته شده و ۳۳۰ اپتومتریست در شهر مشهد فعال هستند.

وی ادامه داد: به روز رسانی دانش علمی همکاران اپتومتریست در سطح استانداردهای بین المللی از اهدافی است که دنبال می شود.

عظیمی گفت: طی سه روز برگزاری کنگره اپتومتری از بین ۷۸ مقاله ارسال شده ۱۷ مقاله به صورت سخنرانی و ۱۵مقاله در قالب پوستر ارائه می شود.

دبیر اجرایی شانزدهمین کنگره سراسری اپتومتری نیز در ادامه مدیریت کلینیکی را محور کنگره ذکر و بیان کرد: در این چارچوب مهارت های کلینیکی، اخلاق پزشکی و رفتارهای صحیح برخورد با مراجعه کنندگان، امکانات مورد نیاز و منشورهای اخلاقی رفتار با بیماران مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

اسماعیل شاهپری افزود: برپایی میزگردهای تخصصی در زمینه های مختلف اپتومتری و اخلاق پزشکی و همچنین برگزاری کارگاههای آموزشی مرتبط با این حوزه از دیگر برنامه های کنگره است.

شانزدهمین کنگره سراسری اپتومتری به همت انجمن اپتومتری خراسان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد تا ۳۱ اردیبهشت ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آغاز کنگره سراسری بینایی سنجی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X