ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کارگروه بهبود کیفیت آموزشی مدارس استان بوشهر تشکیل شود

سالاری استاندار بوشهر گفت: برای برنامه‌ریزی ارتقا کیفیت آموزشی در مدارس استان بوشهر کارگروه مستقل بهبود کیفیت آموزشی در این استان تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه مشارکت دهیاری‌ها و شهرداری‌ها  با فعالیت‌های آموزشی ضابطه‌مند می‌شود اظهار داشت: طرح‌های ارتقا کیفیت آموزشی در مدارس  شهرها و روستاها مورد حمایت دهیاری‌ها و شهرداری‌ها قرار می‌گیرد که در این راستا این فعالیت‌ها ضابطه‌مند می‌شوند.

وی با بیان اینکه در استان بوشهر طرح ارتقا کیفیت آموزشی اجرایی می‌شود تصریح کرد: در این راستا با پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش، استان بوشهر در اجرای طرح بهبود کیفیت آموزشی مدارس در کشور پایلوت می‌شود.

استاندار بوشهر تمرکز بر ارتقا کیفیت آموزشی از اولویت‌ برنامه‌های آموزش و پرورش دانست و خاطر نشان کرد: هر چند فضاهای آموزشی و تجهیزاتی مدارس مورد توجه است ولی ارتقا کیفیت آموزشی در اولویت قرار دارد.

سالاری با تاکید بر تشکیل کارگروه مستقل بهبود کیفیت آموزشی درمدارس استان بوشهر افزود: برای برنامه‌‍ریزی ارتقا کیفیت آموزشی در مدارس استان بوشهر کارگروه مستقل بهبود کیفیت آموزشی در این استان تشکیل شود.

وی استفاده از افراد توانمند و متخصص در کارگروه یاد شده یک امر مهم و ضروری دانست و گفت: خروجی این کارگروه می‌تواند زمینه اجرای طرح بهبود کیفیت آموزش در مدارس بدنبال داشته باشد که تحول مهمی در این عرصه در پی دارد.

استاندار بوشهر با تاکید بر تکمیل طرح تجهیز شدن کلاس‌های درس استان بوشهر به وسائل سرمایشی گفت: قبل از اجرای طرح‌های جدید در حوزه تجهیز مدارس باید تمام کلاس‌های درس استان بوشهر به وسائل سرمایشی مجهز شود.

سالاری با تاکید بر راه‌اندازی پژوهش‌سرای دانش‌آموزی در تمام مناطق آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: اکنون 12 پژوهش‌سرای دانش‌آموزی در استان راه‌اندازی شده که لازم است در 7 منطقه دیگر استان بوشهر برای بهره‌مند دانش‌آموزان از این امکانات،  پژوهش‌سرای  دانش‌آموزی ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه جلوگیری از اعزام دانش‌آموزان با اتوبوس‌های آموزش و پرورش یک تصمیم ملی است گفت: برای جلوگیری از بروز حوادث و  سفر ایمن لازم است دانش‌آموزان برای اعزام به اردوها و مسابقات گوناگون با وسائل نقلیه ایمن و استاندارد جابجا شوند.

استاندار بوشهر از ساخت اردوگاه دانش‌آموزی در استان کهکیلویه وبویراحمد خبرداد و افزود: برای ساخت اردوگاه تابستانی دانش‌آموزان استان بوشهر با مشارکت آموزش و پرورش کهکیلویه وبویراحمد زمینی تعیین و در عوض برای ساخت اردوگاه دانش‌آموزی استان کهکیلویه وبویراحمد، زمینی در استان بوشهر اختصاص یابد تا زمینه ساخت دو اردوگاه در این استان‌ها فراهم شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده