ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

80 هزار میلیارد ریال پروژه نیمه تمام در استان کرمان

به گزارش ایرنا جعفر رودری روز پنجشنبه در نشست شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان افزود: با وجود اعتبارات کنونی برای تکمیل این طرح ها سال ها زمان نیاز است.
وی گفت: دولت به منظور تسریع در روند تکمیل این پروژه ها تلاش می کند تا به بخش خصوصی واگذار شوند.
وی بر تشکیل کمیته واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی در دستگاه های اجرایی استان کرمان تاکید و اضافه کرد: سازمان ورزش و جوانان در این حوزه پیشگام بوده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برنامه ششم توسعه، چشم انداز پنج سال آینده این استان با رعایت سلسله مراتب اسناد فرادست از جمله اقتصاد مقاومتی را تعیین می کند.
وی با اشاره به اینکه اهمیت برنامه ششم توسعه بر همه روشن است افزود: در چند سال گذشته عدم الزام به اجرای برنامه ها شرایطی را به وجود آورده که نگاه دستگاه ها به اجرای برنامه ها مخدوش شده است.
رودری گفت: برنامه ششم توسعه مسیر راهبردی برای رسیدن به اهداف تعیین شده را نشان می دهد.
وی تصریح کرد: نگاه کلی نظام حرکت در مسیر توسعه و پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در قالب برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است.
وی افزود: اولویت های بخشی و دستگاهی در سند توسعه استان تعیین می شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: ستاد تلفیق برنامه نیز در راستای تدوین سند توسعه استان تشکیل شده تا پس از نهایی شدن این برنامه، کار تلفیق برنامه ها را انجام دهد.
وی تصریح کرد: در حوزه بخش خصوصی، اتاق بازرگانی به نمایندگی در تحقق سند توسعه استان حضور دارد و در آینده اصناف نیز به این بخش افزوده می شوند.
رودری گفت: سند توسعه به منظور تعیین جایگاه بخش در استان و جایگاه استان در کشور تدوین می شود.
وی افزود: نمایندگان دستگاه ها در تدوین سند توسعه استان باید با ستاد اقتصاد مقاومتی مشترک باشند.
وی از همکاری همه دستگاه ها برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان کرمان تقدیر کرد.
در این نشست پروژه های کارگروه امور زیربنایی مطرح شد تا پس از تایید شورای توسعه و برنامه ریزی، اجرایی شوند.
7440/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده